Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok kopaszodás nagyon gáz...

Csajok kopaszodás nagyon gáz csúnya dolog szerintetek?

Figyelt kérdés
én is kopaszodok 22 évesen azt hogy miért passz ,több vizsgálaton is voltam alig vannak kopaszodó fiúk ebbe a korba ,valjuk be hogy nem egy előnyös dolog ,mit gondoltok erről

2014. jan. 4. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik, az sem ha valaki direkt kopaszra tolatja magának, de hát ált. nem tehet róla az illető
2014. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem csak az zavar, amikor egy kopaszodó férfi hosszú hajat hord? meg ráfésüli... az cikis. Maga a kopaszodás az nem.
2014. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ismerek olyan lányt is, aki kifejezetten a kopaszodó fiúkra bukik. Csak sajnos én nem kopaszodom... :D
2014. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem volt gimnáziumi osztálytársam, aki már 17 évesen erősen kopaszodott.
2014. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem nem ezen fognak múlni a kapcsolataid. Kerüld a stresszt, nézess egy vérképet is a biztonság kedvéért.
2014. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem probléma, de lehet genetikus is a dolog.
2014. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!