Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A szép vagy a csúnya lányokat...

A szép vagy a csúnya lányokat bámulják meg többször az utcákon? 16/L

Figyelt kérdés

Nem tartom magamat szépnek, inkább átlagos és csúnya közöttinek, viszont az utcán mikor egyedül vagyok akkor is megbámulnak. Mert mikor másokkal vagyok, akkor mindig azt gondolom, hogy őket nézik, nem engem. Viszont egyedül is látom, hogy lányok-fiúk kortól függetlenül de "megnéznek".


Képet nem küldök senkinek sem, mert nem az a lényeg, hogy szép/átlagos/csúnya vagyok, hanem, hogy Ti kiket néztek meg az utcán?

Előre is köszönöm.



#lány #szép #csúnya #utca #tetszés #megbámulni #fiúk külső
2014. jan. 3. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Is-is a szépet a szépsége a csúnyát meg a csúnyasága miatt.
2014. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minkettőt egyformát. Bár a szépeket,azért többet megnézik.
2014. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
dús, hosszú hajú lányok után fordulok vissza
2014. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ritka az az ember, aki nem néz meg senkit, szóval mindkettőt egyformán.
2014. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Senkit , mert utálom az embereket :/
2014. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*egyformán
2014. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nincs jelentősége.attól még nem leszel szép,hogy egy páran megbámulnak.Meg bámulnak mert szem előtt vagy,azt annyi.

engem is megszoktak,sokszor nagyon feltünően,de még sem vagyok egy Madonna..

2014. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én személy szerint azokat nézem meg több ideig mint kellene, akik kicsit kitűnnek a tömegből.

Itt nem arra gondolok,hogy csúnya, hanem hogy mondjuk más az öltözködése, nem hord sminket, nagyon hibátlan az arca, nagy a szeme, zöld a szeme, nagyon sok pattanása van de még se próbálja eltakarni egy kilónyi vakolattal,egészséges a haja..


De olyan is van, hogy csak azért nézem meg, hogy megtudjam a szeme színét vagy hogy milyen cipőt hord.


15/l

2014. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!