Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Facebookon írt egy fiú (osztál...

Facebookon írt egy fiú (osztálytársam), hogy boldog karácsonyt BUÉK stb. Akkor ez jelentheti azt hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Nekem tetszik a fiú...jó lenne ha neki is bejönnék.. :)
2014. jan. 4. 22:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is kb. 10 lány ismerősömnek írtam ilyeneket, de nem tetszenek mivel van barátnőm... :) Csak azt jelenti, hogy gondolt rád. Viszont ha neked tetszik akkor kezdj el vele beszélgetni. Utána várd meg, hogy keres-e, ha keres akkor neki is tetszel, ha nem akkor valószínűleg csak barátként tekint rád.

Sok sikert azért :)

2014. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jelenti azt,de lehet.

Nekem is írták páran,de gondolom nem azért,mert tetszek nekik,vagyis nagyon remélem (köztük egy 12 éves kisfiú is írt).:D

2014. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A normálisaknak köszi :) Kedves 5-ös és akinek tetszett az 5-ös válasza: Egészen addig az üzenetig én is egyet értettem volna ezzel a képpel. De most hogy tudom miről van szó, már megértem az embereket, akik ilyeneket kérdeznek gondolnak stb. És higgyétek el, az nagyon jó érzés, szóval csak sajnálni tudlak titeket, hogy még nem éltétek ezt át soha... ;)
2014. jan. 23. 20:38
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem 5 fiú otársam írta, hogy Boldog Karácsonyt és azt is, hogy BUÉK:D De szerinted még hány embernek küldte el ezt az üzit? xD -ötös voltam-
2014. jan. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!