Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én gondolom így ezt az...

Csak én gondolom így ezt az egész dolgot?

Figyelt kérdés
Nem szeretném úgymond a fiatalkoromat 1 vagy 2 lánnyal tölteni csak. Ki akarom magam élni , mert ha lesz valami komolyabb idősebben akkor már elég baromság lenne kavarni a háttérben. Szóval csak szerintem lenne érdemes mindenkinek fiatalkorban kiélnie magát?
2014. jan. 4. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ostoba kifogás azoknak, akik nem bírnak egy lány mellett megmaradni. Ha most nem megy, később sem fog. Ne próbáld a fiatalkorral igazolni, hogy gyökér vagy. Ez nőkre, férfiakra egyaránt vonatkozik.
2014. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy van-e igényed erre: ha van, akkor mindenképp érdemes még azelőtt kiélni az ilyen vágyaidat, mielőtt komolyabb kapcsolatra szánnád magad, viszont könnyen lehet, hogy egy hivatásos szoknyapecér lesz belőled, akinek sosem lesz elég egy nő és mindig is kavarni fog másokkal még akkor is, ha állandó barátnője van, de ez idővel úgyis kiderül majd.
2014. jan. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És szerinted így később szóba fognak veled állni az értelmesebb lányok/fiúk? Mert nekem biztos nem kellene egy kiégett rıngyò, aki csak a nemi szervével tudott gondolkodni!
2014. jan. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sokan tagadják, de nem hülyeség! Igen, mindenkinek annyi partnerrel kellene szexelnie, amennyivel szeretne!
2014. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

és mi van akkor ha életed szerelmét szalasztod el csak azért mert még fiatalnak érzed magad és több puncit akart kipróbálni?

az ilyenek mint te sose lesznek igazán boldogok szerintem és imátkozz hogy ne kapj el valami betegséget a sok puncitól

2014. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem fiatalon mindenkinek több kapcsolatban kellene kipróbálni magát, nem az elsőnél kikötni, aki "épp csak megfelel", mert csak így lehet a párkapcsolatokhoz kellő önismeretre szert tenni.

39N

2014. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem eddig 1 nőt sikerült összehoznom, pedig nem lenne ellenemre több, sőt... Szóval gondolom, hogy nálam tárgytalan a kérdés.
2014. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja persze jó lenne másoknak is,ha több kapcsolatban lehetne részük,de képzeljétek van akinek egy se jut...

Én is szívesen lettem volna kapcsolatban régebben is már,meg most is,hiába.Semmi nem jött össze,és csak telik az idő sajnos.Pedig mindvégig komolyat kerestem,és most is nyilván.:/

22/F

2014. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!