Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sokat mosolygott rám a fiú?

Sokat mosolygott rám a fiú?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor egy buliba voltam egy olyan sráccal, akit nagyon rég óta ismerek, de csak felszínesen. Koncerteken szoktunk összefutni, köszönés, pár mondat beszélgetés, és ennyi. Viszont mindig nagyon mosolyog rám. Most szilveszterkor pedig láttam, hogy örül nekem, és beszélgettünk, utána meg sokat mosolygott, mikor összenéztünk. Eddig is nagyon tetszett, viszont most mást is éreztem. Szerintetek tetszhetek neki, ha ilyen velem?

Én 24 vagyok, ő 25.

Hogyan puhatolózhatnám ki, hogy mit érez irántam? Lehetőleg úgy, hogy ne legyen ciki. Elég tapasztalatlan vagyok, komoly kapcsolatom még nem volt, sajnos elég gátlásos voltam sokáig, de utóbbi időben nyitottabb vagyok.


2014. jan. 4. 22:41
 1/1 anonim válasza:
Szerintem beszéljetek fb-n, hátha ott kicsit megnyílik :D
2014. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!