Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az idősebb szereti...

Szerintetek az idősebb szereti a fiatalabbakat? Ha teheti a fiatalabbat választja?

Figyelt kérdés
17 éves làny vagyok.A korombeli fiùk sose vonzottak nagyon,de az idősebbek igen.A legjobb baràtnőmmel mindig beszélgettünk ilyenekről meg mondogattuk amikor a kedvenc zenészeink képeit néztük,hogy "Minek neki a vén pulyka amikor megkaphatja a friss pilit?".
2014. jan. 6. 00:38
 1/9 anonim ***** válasza:
pilit?
2014. jan. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
ÉÉÉÉÉÉsssss... Pontosan a magad fajták miatt tart ott a világ, ahol tart.
2014. jan. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem az életkoron múlik, max annyi hogy a fiatalabb többnyire jobban néz ki. persze nem mindegy milyen korosztályban és hogy mennyi a korkülönbség
2014. jan. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki a maga korosztályában keresi a párját, persze akad pár kakukktojás. Szerintem az idősebb palik csak egy éjszakai tornashow erejéig akarnak elcsábítani, vagy szeretőnek akarnak tartani egy ilyen fiatal lányt, de semmiképpen se számíts komoly kapcsolatra.
2014. jan. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tyúk és pipi. óvodai anyag!
2014. jan. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
PILI :D:D:D
2014. jan. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem bilit akartál írni :D ???
2014. jan. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pipit gondolt
2014. jan. 6. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért a "vén pulyka" mert az le tud tenni mást is az asztalra a szépségen kívül, veled ellentétben. Amelyik pasi pedig beéri csak a szépségeddel, azt nem sajnálja tőled senki, kicsiszívem!;)
2014. jan. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!