Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Már 5 hónapja itthon kell...

Már 5 hónapja itthon kell ülnöm, mert az amúgy is meglévő betegségem szövődménye miatt egyelőre nem mozdulhatok ki, szerintetek hol lenne mégis érdemes beszélgetnem lányokkal, mert megőrjít, hogy nem tudok újakkal megismerkedni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 13:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Huh bocsi de én nem értek a scifi-hez,úgyhogy nem tudok segíteni :D.Nem szoktál ilyen honlapokra járni?Általában a honlapokon szokott fórum is lenni.Amúgy hiába találsz sci-fi rajongó lányt,azért beszélgessetek másról is (főleg ha nem is szenvedélye a téma),végülis ez az ismerkedés lényege :).Ezt csak azért mondom,mert volt olyan hogy beszélgettem egy sráccal (még alig ismertem) és elkezdett áradozni nekem a kokóról,meg miket tolt már,ami engem rohadtul nem érdekelt és a végén már baromira untam a részletekbe menő ecsetelést :D (sok fiú,lány esik ebbe a hibába).
2014. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Csak példaként dobtam fel a SCI-FI-t ( egyik kedvencem ), de nagyon szeretem a természetet, a jó zenét, az egyébként jó filmeket. Amíg nem kényszerültem kényszerpihenőre szórakozni is szerettem, plusz beatboxolok, szóval tudnék beszélgetni és nem vagyok begyöpösödött monomániás :D
2014. jan. 6. 14:11
 13/15 anonim ***** válasza:
Na már meg is van a bemutatkozó szöveged fórumra :D (szoktak ilyen topikok lenni újaknak),ezzel már elég jól bevágódsz,nekem pl rá kellett keresnem a beatboxra,erre rákérdezhetnek,bagy mit jelent neked a jó zene,film és be is indul a beszélgetés :D.Igazi felüdülés leszel a sok "szasztok józsi vok 12/F,szia cica van gazdid?,kő kóla? bemutatkozók után :D.
2014. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindent 87%-os, nagyon sokat segítettél, remélem még összefutunk valahol egy másik fórumban. :D
2014. jan. 6. 14:33
 15/15 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :))).
2014. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!