Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy koptassak le finoman egy...

Hogy koptassak le finoman egy lányt?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. A lány az évfolyamtársam, kicsit zárkózott, nemigen jár társaságba, és úgy tűnik bejövök neki, mert állandóan velem van elfoglalva, ha találkozunk. De nekem nem az esetem, mert nem igazán vékony, nem festi magát, és olyan lógós ruhákat hord. Nem akarom megbántani, nonverbális jelekkel szeretnék próbálkozni. Tudtok ajánlani ilyeneket?

#lány #lekoptatás #nemazesetem
2014. jan. 6. 21:54
 1/8 anonim válasza:
58%
Pl: "nem vagy az esetem, bocsi."
2014. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
A non-verbális jeleket hagyjad, félreértelmezheti őket. (Hacsak nem vágod izomból tarkón, de ez, gondolom, nem szerepel a terveid között.)
2014. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sajtból van a hold : ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon finoman utasítsd el, legyél igazi úriember, mert lehet, hogy nem lesz a feleséged, de kitudja? Lehet, hogy életre szóló barátok lesztek. Ilyenekbe is gondolj bele, nagyon fontos min. 1 lány barát, majd rájössz, ha most még nem is látod. :)
2014. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
59%

mert nem igazán vékony, nem festi magát, és olyan lógós ruhákat hord.


igen. Ezek valóban nagyon komoly ellenérvek.

2014. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem annyira egyszerű, mert nem biztos, hogy észreveszi magát. Ha odajön dumálni, néha hagyd ott, de szerintem ne mindig, mert havernak még jó lehet (gondolom), esetleg ha annyira jóban vagytok mondhatnád neki, hogy x totál bejön és mit csinálj, h összejöjjetek, ebből nyilván leesik neki, h mi a pálya. De abban tök igazad van, hogy nagy tahóság ezt verbálisan közölni.
2014. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetés közben hozd fel, hogy van valaki aki tetszik neked pl. másik osztályból, akárhonnan, lényeg, hogy ne gondoljon magára.
2014. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne hogy tetszel neki? Mondj egy konkrét helyzetet amiből erre következtetsz:) vannak szimplán kedves lányok :)
2014. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%
Írj egy privit szerintem segítségedre lennék!
2014. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!