Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan utasítsam vissza finoman?

Hogyan utasítsam vissza finoman?

Figyelt kérdés
Nagy szarban vagyok emberek, gyors segítséget kérek!! Kavartam pár napja egy sráccal, aki nagyon kedves, aranyos, helyes, pár évvel idősebb nálam, tehát minden rendben van, tulajdonképpen még tetszik is nekem. De én nem akartam vele semmit, de sajnos egy társaságban voltunk, kicsit beittunk és nem is nagyon fogtam fel, hogy mi történik. Igazából csak csókolóztunk, de a srác járni akar velem. Már korábban is próbálkozott, de akkor persze józan voltam és ki tudtam kerülni :D És, hogy miért nem akarok vele semmit? Van valaki akiért nagyon oda vagyok, és alakult is a dolog, de már majdnem két hete nem jelentkezett, nem tudom mi van vele, a barátai se tudnak róla semmit. Kicsit félek, hogy kibékült a volt barátnőjével, vagy becsajozott, bár nem az a típus aki ezt így elsunnyogná. Ő elmondaná nekem, de mégis van bennem egy szorongás, hogy miért nem keres, és az üzenetemre miért nem válaszol.. Lényegtelen. Szeretnék rá várni. Vagy ha nem is rá várni, nem akarom se ezt az új srácot, se magamat se becsapni. Nem tudom hogyan mondjam el neki. Főleg úgy, hogy később, ha úgy alakulna szívesen folytatnám vele. Szar alaknak érzem most magam, soha nem volt szokásom az ilyesmi.. :( Segítsetek!!
2013. jún. 23. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát épp most mondtad el ... ez így mehet is élő szóban neki. Teljesen jó.
2013. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, nem nézné rossz szemmel, hogy úgy kavartam vele, hogy közben meg más tetszik? Bár mindenkivel megeshet és fordított esetben én sem gondolnék róla semmi rosszat, csak mégis szégyellem magam.
2013. jún. 23. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!