Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet esélyem nála?

Lehet esélyem nála?

Figyelt kérdés
A sulinkban van egy fiú, nagyon tetszik. Eggyel felettem van, és az összes évfolyam társa (akik lányok természetesen) le akarnak vele feküdni. Azok a lányok népszerűek, kicsit (néhányuk) ri.bancosan öltözködik meg viselkedik. Én visszahúzódóbb vagyok, még a saját évfolyamon is... Viszont, sokszor néz, a többi lánnyal hülyéskedni szokott. Ma is szemeztünk hosszan, meg tegnap is. Ma még mikor a lépcsőnél álltam, közelebb is jött majdnem teljesen mellettem volt és úgy néztük egymást. Szerintetek inkább hagyjam, vagy lehet esélyem nála? Egyébként nem bunkó, órán is csendes, kedves, vicces srác, egyszerűen csak jól néz ki, és ezért minden lány rá hajt:/

2014. jan. 7. 15:08
 1/3 anonim válasza:
Sziia ismerös érzés:(sztm ne hagyd küzdj érte!sok sikert:)
2014. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem lehet esélyed nála nem vagytok ismerősök valami közösségi oldalon? mert akkor beszélgethetnétek
2014. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tervezem hogy bejelölöm facebookon.
2014. jan. 8. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!