Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hány éves korra várható el...

Hány éves korra várható el egy férfitől a saját ház, autó, egzisztencia?

Figyelt kérdés
Amikor már illik ilyenekkel rendelkezni.
2014. jan. 7. 19:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ki dönti el, hogy mikor illik?
2014. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
olvastam egy cikket, ami szerint 30 éves korra
2014. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon ez nem kellene, hogy az elvárások között szerepeljen. (talán majd akkor, ha kitakarodik az a pár millió élőskő cigány)
2014. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Soha.Ne várj el csak így ilyeneket másoktól,főleg a mai világban ne tegyél ilyet,mert hoppon maradsz elég csúnyán. :) Vagy csak kihasználják a tested.
2014. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Manapság? Álom-álom... Talán 50 éves korodra össze kapasz egy kis lyukra valót.
2014. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Mi az, hogy illik?! Vagy van, vagy nincs. Azért a mi kis országunkban nem megy ez olyan egyszerűen.
2014. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

El vagy tévedve, ha ezt korhoz kötöd.


Ez éppen, hogy vagyon, szerencsén is talán és munkán múlik, meg akár ezer más dolgon.


Nincs olyan, hogy mondjuk 25 éves korban mindenkinek kocsija, saját háza lesz, mert ez egyszerűen nem létezik. A fizetések sem egyenlőek.


Én például már most úgy tartom, hogy saját házzal, kocsival kéne rendelkeznem, pedig 17 vagyok. Meg van aki 50 évesen is úgy van a dologgal, hogy még nem készült fel rá. De mivel én nem tehetem meg ezt, hiába is akarok saját házat, stb... egyszerűen nem lesz. :) Szóval nem kortól függ egyáltalán.

2014. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
vagyonon*
2014. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
..hát amikorra elvárják az embertől, ami után már ciki együtt élni még mindig anyuval..
2014. jan. 7. 19:49
 10/18 anonim ***** válasza:

2 lehetősége van az embernek ennek a megteremtésére!


1. gazdag szülők gyereke ergo meglesz a kocsi a lakás mikor mondjuk 24-25 évesen már munkába áll. És az ilyeneknek általában jó munkahelyük is lesz. Jó fizetéssel.

2. Szerencséje lesz és talál olyan munkát 24-25 évesen amivel legalább havi 250-400 e Ft-ot keres és akkor abból már tud venni autót részletre illetve ha ezt a 3-4kilót megüti a fizetése akkor még egy lakás részleteibe is bele tud menni.


Kérdem én, hány ilyen van?


Azt olvastam h 150.000 Ft az átlag fizu, nahát abból max albérlet meg egy idős autó. És k***rvára szűkösen élsz.

2014. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!