Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hány éves korra várható el...

Hány éves korra várható el egy férfitől a saját ház, autó, egzisztencia?

Figyelt kérdés
Amikor már illik ilyenekkel rendelkezni.
2014. jan. 7. 19:42
1 2
 11/18 Pain for Pleasure ***** válasza:
A mai világban már az is nagy szó, ha van rendes állásod. Pont ezért nem gondolnám cikinek, ha valaki mondjuk még 30 évesen is a szüleivel él.
2014. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

10-es vagyok.

Még azért annyit írnék, hogy havi 140 et keresek, mikor volt barátnőm külön költöztük mert ketten boldogan vígan megélünk albérletben plusz egy normális autó is fentartható. Mikor szétmentünk hazaköltöztem, mert egyedül sok. Amúgy meg csak édesanyám él, egyedül egy családi házban.

2014. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Áldanám a céget ha 150-et fizetne. Csak 75ezret kapok. Autó? LAKÁS??!! .......
2014. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

18 évesen leérettségizik

22 éves koráig tanul valamit

25-6 éves koráig melózik meg spórol és anyuval lakik

ha nem kell semmi komolyabbra kiadni, akkor ennyi idő alatt összeszedhet egy-két milliót, amivel elkezdhet egy albérletet fenntartani, jobb esetben talál egy társbérlőt, vagy a barátnője/barátja beszáll a lakhatásba, ha mázlija van otthonról is támogatják kicsit. a millió(ka)t meghagyja rezsi alapnak, nyit egy számlát és ott is elkezd gyűjtögetni, 30-32 éves korára meg összejön neki egy panellakás ára, remélhetőleg addigra már lesz társa, aki szintén beszáll a játékba.

ezek az én terveim, jelenleg a 2. szakaszban vagyok, igyekszem majd a fentiek szerint eljárni.

2014. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Remélem vannak értelmes nők, akiknél ez nem elvárás, mert nem akarok egy ház miatt egy életre eladósodni, annyi pénzem meg nincs, hogy csak úgy vegyek egyet. :)
2014. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Egyébként több olyan családot is ismerek ahol csak az egyik szülő él, családi házban élnek és a tesó már elköltözött, amelyik meg otthon maradt az ketté szedte a házat vagy a tetőteret építette be külön bejárattal.


Nekem 2 ismerősöm tette ezt, mondjuk elsősorban azért mert rühelltek volna lakásban élni, családi házból fel a panelba. persze számít h milyen a szülő is.


Meghát nyilván akik lakásban nőnek fel szülőkkel ott más a szitu mert az elköltözés lesz a fő szempont.

2014. jan. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Talán aki 30 éves koráig nem ér el nagy célokat, az nem is fog. Ezt értem a megfelelő munkahelyekre.
2014. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én pl. autót egyáltalán nem várok el férfiaktól. Saját házat sem, elég egy lakás vagy egy albérlet és egy bizonyos szinten vállalható akkorra, amikorra tényleg le akar telepedni egy nő mellett (ezt viszont tartom, ha már van élettársa, felesége, akivel külön háztartást vezetnek, egészségtelen az anyjával együtt élnie).
2014. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!