Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akik sikeresek az ismerkedésbe...

Akik sikeresek az ismerkedésben, párkeresésben, hogy csinálják?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 23:45
 1/10 Johny88 ***** válasza:
Egyszerű! Mindig add önmagad!
2014. jan. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Általában magamat adom, és ez be szokott jönni. Legalábbis még nem találkoztam olyannak, akinek ne jöttem volna be.
2014. jan. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem görcsölnek rá. Ennyi az egész.

Ne az legyen a cél, hogy legyen valakid, akitől teljes az életed, mert egy lúzer senkinek sem kell. Tedd rendbe, tedd egyenesbe az életviteled, érezd magad jól a bőrödben magad is. S akkor majd kapkodnak utánad. Tudom könnyű leírni ezt, de ha jobban belegondolsz igaz.


Nem attól leszel boldog, hogy valakivel vagy, hanem attól, hogy valakivel megtudod azt osztani és viszont. Írhatnám tovább, de ha érted, akkor ennyiből is megy, ha meg csak siránkozol tovább, akkor minek írjak többet?

2014. jan. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3-as

Hiába van rendben az életed, élheted a mindennapjaidat, dolgozol, normális a fizu, van egy-két hobbid is, de mégsem alakul úgy hogy megismerkedj egy megfelelő emberrel.

36 ffi

2014. jan. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok: Ja kérem, igen tényleg így van mint az élet egyéb területén. Nem hullik az égből ez ember ölébe a jó. Azért tenni kell még ekkor is. Meg kell hozzá, stílus, elegancia: ezt a kettőt nem mérik pénzben. Sokan összekeverik ezeket a "menő cuccokkal".


Kell hozzá bátorság, hogy odalépek egy nőhöz akár a bolti kasszánál ha előttem vagy mögöttem áll és szóba elegyedek vele.

Kell hozzá emberismeret (jelen esetben Nő-ismeret), hogy én már a beszélgetés első percében észreveszem ha bejövök vagy sem neki. Nem garancia ez semmire, de kell hozzá.

S még sorolhatnám, de amíg siránkoztok, s két-három kudarc depressziós rohamba kerget titeket engem nem zavar ha nem jön össze azonnal. Nagy a világ és tele van lehetőségekkel.

2014. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nos pl szerintem egyenesen illetlenség mondjuk boltban zaklatni egy másik embert. Nem fogok senkit sem egy pénztári sorban megszólítani, nem azért vagyunk ott. Kb olyan mint a vonaton kényszerített beszélgetés...
2014. jan. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os: nem illetlenség rámosolyogni valakire, s ha viszonozza, akkor már oda lehet köszönni, s kiderülhet, hogy mi lesz.


De nyugodtan várd meg amíg anyukád bemutatja a jövendőbelidet, maximum nem leszel elégedett.

2014. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36 vagyok, így nem igazán talált be a beszólásod. 20 éves korom óta nem élek a szüleimmel.
2014. jan. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyolcas: nem azt írtam, hogy a szüleiddel élsz.

S mióta vagy együtt a pároddal, s hogy jöttetek össze??

2014. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
valoszínű unakatesom tudna rá választ adni
2014. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!