Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyenek a társkeresőn a...

Miért ilyenek a társkeresőn a férfiak?

Figyelt kérdés
Van egy olyan réteg, aki komolyan keres, komolyak a szándékaik. Végre találnak olyan nőt, aki normális, és ismerkedne velük. De ezek a férfiak pár nap alatt úgymond bele unnak és nem foglalkoznak a randiig a "kiszemelt" nővel. Kezdenek az exekről panaszkodni, arról milyen rossz a munkahelyük stb... Ha az első randi jól sikerül, és benne van mindkét fél egy másikban is, a férfi ugyanúgy kezdi elhanyagolni a nőt. Miért van ez? És ha ezt a nő szóvá teszi, a férfi már kiakad, hogy ő nem bírja a kötöttségeket, utána mindenkinek nyavalyog, hogy nem talál senkit. pedig a lehetőség adott volt.
2014. jan. 8. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az nem véletlen, ha egy férfi a társkeresőre "fanyalodik".
2014. jan. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Mert valójában nem keresnek társat, csak egy ingyen légyottot. Aztán amikor látják, hogy az illető nő "nem veszi a lapot" akkor lelépnek. Ne ismerkedj társkeresőn, mert az esetek óriási többségében ez van.Élőben ismerkedj, spontán.
2014. jan. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudod vannak ott még normálisok is,akik nem így viselkednek.Csak azokat meg kell találni,és nem csak a külsőt kéne nézni talán,hanem mást is.Akkor nem biztos,hogy csak ilyenekbe botlanál bele.Én például személy szerint ott is teljesen komolyan gondolom,és ha tetszik a lány,megismertem valamennyire már,akkor teljesen komolyak a szándékaim is.

Aki tetszik valóban,azt sosem hanyagolnám el hiszen szeretnék kapcsolatot vele,az pedig a kölcsönös érdeklődésről is szól egymás iránt. :)

22/F

2014. jan. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem minden férfi ilyen!
2014. jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek a #3 válaszolóval. Vannak azért normálisak is, csak keresni kell.
2014. jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az a férfi aki ismerkedés első szakaszában már panaszkodik, meg felhúzza magát kérdéseken az jellemhibás.


Viszont jellemzően mi férfiak nem úgy vagyunk programozva, hogy késztetést érezzünk arra, hogy két randi között naponta órákat beszéljünk telefonon, meg állandóan üzeneteket küldjünk, gyakran munkával nem is összeegyeztethető. De mivel tudjuk, hogy a nők ezt igénylik, ezért amennyire tőlünk telik megtesszük.

2014. jan. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem a külsejét nézem, de köszönöm, hogy ezt nálam jobban tudod. Nálam az összhatás számít. Ismerkedtem olyannal, akivel pl. külsőre össze sem illettünk, minden jól ment addig, amíg féltékenykedni nem kezdett, de azt viszont betegesen, és a munkájáról,életéről panaszkodni folyton.

másik, ha valakit érdekel a másik fél, arra mindig szakít az ember időt, én munka közben, vásárlás, vagy akár sport közben is adok egy gyors választ.

amúgy sok kommentelő teljesen félre értette a kiírásomat!

nem átverős férfiakról írtam, hanem a normális, komoly szándékúakról!

2014. jan. 8. 11:32
 8/12 anonim ***** válasza:

Mert már megunták a nőket, a visszautasítást. Már nem hisznek a normális-boldog párkapcsolatban a sok hülyepitsa miatt. Én is lassan ilyen leszek, már az egyik társkeresőről töröltem is magam.

23f

2014. jan. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Pár éve egyedül vagyok, mégis inkább kaparjanak el társ nélkül, minthogy társkeresőre menjek. Gusztustalan "kivagyi" húspiac az egész.

36 F

2014. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mert nem szeret mindenki mindig beszélgetni.van úgy hogy kussra vágyom napokig,mert a "kedves" ügyfelek kieszik az agyamat fejemből,és nem hogy beszélgetni nem akarok de élni sem.


mondjuk anyavajgás részt nem értem.mert én nem szoktam.

2014. jan. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!