Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyenek a társkeresőn a...

Miért ilyenek a társkeresőn a férfiak?

Figyelt kérdés
Van egy olyan réteg, aki komolyan keres, komolyak a szándékaik. Végre találnak olyan nőt, aki normális, és ismerkedne velük. De ezek a férfiak pár nap alatt úgymond bele unnak és nem foglalkoznak a randiig a "kiszemelt" nővel. Kezdenek az exekről panaszkodni, arról milyen rossz a munkahelyük stb... Ha az első randi jól sikerül, és benne van mindkét fél egy másikban is, a férfi ugyanúgy kezdi elhanyagolni a nőt. Miért van ez? És ha ezt a nő szóvá teszi, a férfi már kiakad, hogy ő nem bírja a kötöttségeket, utána mindenkinek nyavalyog, hogy nem talál senkit. pedig a lehetőség adott volt.
2014. jan. 8. 10:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a pasik sem mindig tudják mit is akarnak tulajdonképpen. Ahogy a nők se. A társkeresőn egy vagy több kép alapján döntesz. Majd beszédbe elegyedtek és minden szuper. Aztán jön egy randi illetve találkozó ahol valamiért kiderül mégse ő az akire gondolsz. Szerintem itt lenne a tisztességes azt mondani, hogy bocs, de nem téged kereslek. Akkor nem lennének ezek a felesleges nyavalygások. Én is egyedül vagyok, sőt társkeresőn is voltam, de sajnos nem volt sikeres. 37/N
2014. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11-es válaszoló!..és mi volt a gond? Miért nem jött össze?
2014. febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!