Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Miért küld el lány...

Lányok! Miért küld el lány azért, mert jó fiú vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy lány (25 éves) akibe beleszerettem (én 24 vagyok), de elég szépen kiadta ma az utamat, azért mert jó fiú vagyok és Neki rossz fiú kell. Tudom nem kellene, de eléggé padlón vagyok miatta.


Folyamatosan azt kérdezem miért? Lányok Ti mit gondoltok erről? Baj hogy nem akartam átverni, kihasználni, bántani? Kezdem azt érezni velem van a baj? Hogy egy lánynak se kell jó fiú.


2014. jan. 8. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Ne térj át a sötét oldalra, ifjú padawan! Maradj meg jónak.
2014. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem ez volt a baja. Valami más,csak könnyebb volt erre kenni.
2014. jan. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem azért, mert az a 25 éves lány nagyon buta és gyáva.
2014. jan. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

fiúként válaszolok, ha nem gond.

semmiképp se változz meg!

agyilag rendben lévő lány nem fog elküldeni azért, mert jófiú vagy, az hót ziher.

ennek a lánynak valami súlyos kattanása lehet, ha komolyan így gondolkozik... frusztráció valami kiskori dolga miatt, vagy nemtom. sajnos több ilyen van mint kéne.

2014. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mert idióta. Ne is foglalkozz vele!


Nem igaz, hogy egy lánynak sem kell jó fiú. :)

2014. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyes nőknek a jó fiú túl unalmas és kiszámítható. Például nem tudnak mellettük féltékenykedni és nem izgulják halálra magukat miatta. Valójában az ilyen felfokozott érzelmekre vágynak, de ezeket nem tudják átélni mellettük.
2014. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy jó vagy rossz vagy, a lényeg, hogy érdekesen tudd előadni.
2014. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Egyszerűen nem jössz be neki ez csak egy kifogás.
2014. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem jöttél be neki, nem talált elég izgalmasnak, érdekesnek, neki más az ideálja. Ez van. Majd lesz másik!
2014. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez a jó fiú duma egy nagyon vacak ÜRÜGY. Valami nem tetszett neki, nem akart megbántani, hát erre hivatkozott.


A probléma ott kezdődik, hogy te ebből rögtön arra asszociálsz, hogy olyan pasi kell a nőknek, aki átveri, kihasználja stb. Pedig nem. Az valahol nagyon alap elvárás egy párkapcsolatban, hogy nem csalod meg és nem használod ki a másikat.

Szóval szerintem valahol totál máshol volt a bibi. (Ha leírod hogy hogy próbáltál közeledni felé, több, mint valószínű, hogy valakinek lesz ötlete, hogy hol csúszott el a dolog.)


Ezt meg, ha van egy kis időd és tudsz angolul, olvasd át: [link]

2014. jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!