Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok van itt valaki, aki...

SullaFelix89 kérdése:

Lányok van itt valaki, aki kedveli a klasszikus római irodalmat (Vergilius, Horatius, Pilinius)?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
irodalmat igen, de nem pont őket:P
2014. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom,de mikor tanultuk az órán,kicsit unalmas volt. De lehet,hogy csak a tanár adta elő rosszul.
2014. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Akkor mit alkonyatot, éhezők viadalát?


Látszik, hogy nincs már értelmes nő, ezért járok prostikhoz.

2014. jan. 8. 20:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne, csak tudod hasonló hasonlót vonz.
2014. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Más kategóriában ezzel a kérdéssel nagyobb sikerrel járnál.:)
2014. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem igazán.inkább: József Attila, Csáth Géza, Móricz Zsigmond, Bronte nővérek.(Leginkább Emily),Poe, Villon... az alkonyatot kifejezetten nem szeretem.az első részét megnéztem de...nekem nem adja.
2014. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az irodalom am is elég tág, hogy nem Vergiliust preferálom az nem azt jelenti,hogy csak az alkonyat szerűségek jönnek be.
2014. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert aki nem Vergiliust olvas az egyből az Éhezők viadalát szereti? Szép következtetést. Én pl. nagy Szabó Magda, Victor Hugo, King, Poe kedvelő vagyok, de felsorolhatatlanul sok könyvben mélyedtem már el, bár ezek nem a klasszikus római irodalom körébe tartoznak, foglalkoztam velük eleget tanulmányaim során így is. Amúgy meg Éhezők viadala helyett ezerszer inkább Battle Royale.

Sok mindent elárul rólad, hogy ilyen következtetéseket vonsz le és megemlíted mellé, hogy prostituáltak szolgáltatásait veszed igénybe. Pár csalódás miatt nem kéne így kiábrándulnod a női nemből, bár talán jobb is egy ilyen megsavanyodott ember nélkül.

2014. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ógörög nem jó, csak római?

Sajnos elég keveset olvastam ógörögöt, de tervezem pótolni ezt a tudásom, mert a mitológiájuk nagyon tetszett mindig, meg töriből is őket szerettem


20/L

2014. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
viszont most látom a kategóriát. ismerkedni nem, fogok veled, és ne írj légyszi, foglalt vagyok...
2014. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!