Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon gáz a fiatal lányok...

Nagyon gáz a fiatal lányok szemében, ha megtudják egy fiúról, hogy neki bejön a klasszikus zene is?

Figyelt kérdés
Főleg a szimfónius művek meg az ilyen kórusos, nagyzenekari zenék. Nem ismerek rajtam kívül senki mást a korosztályomban, aki hallgatna ilyen jellegű zenét is, mondjuk rockot, metált hallgatok leginkább, de bejön egy komolyabb zenemű is, ha találok párat és megtetszik. Sőt szerintem ez az igazi zene, ami leginkább az ember lelkéhez szól nem a mai techno, pop stb. zenék.

2013. okt. 26. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Az egyetem első hónapjában egy csajszi is megtudta és összejöttünk utána. (A kettő közt persze nincs szoros összefüggés.)


Főleg tanuláshoz hallgatok klasszikusokat, mert abban segít, de egyébként inkább rockot.

2013. okt. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Engem nem zavarna, én is szeretem a komoly zenét.

15/L

2013. okt. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a haverom a barátnőjével állandóan operába, hangversenyekre, színházba járnak..17évesen..
2013. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem így kell hozzáállni.

Én is nagyon szeretem a klasszikus zenét és akinek ez nem tetszik mert "régi" az elmehet a kultúrálatlan francba.

17/F

2013. okt. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz.
2013. okt. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!