Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ha azért nem merek...

Mit tegyek ha azért nem merek tovább lépni az ismerkedős/flörtölős szintnél mert nincs saját szobám és nem túl szép a házunk? 17L

Figyelt kérdés

Előre félek, hogy mi lesz ha komolyabb szintre lép a kapcsolatunk és haza kéne hoznom bemutatni, vagy amikor már együtt aludnánk és ez nálunk nem lenne megoldható.

Fiúk, titeket nem zavarna ha mindig nálatok aludnátok?


2014. jan. 9. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A hangsúly az együtt alváson van, nem azon, hogy ez hol történik meg. :)
2014. jan. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
ha lenne 1 barátnőm, ez lenne a legkisebb probléma.
2014. jan. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Én már 19 éves vagyok, sajnos a helyzetünk nem engedi meg, hogy külön szobám legyen (húgommal vagyok egy szobában). Így a házunk sem olyan tágas. Ennek ellenére sosem volt gondom az ismerkedéssel, a párkapcsolattal, soha egy fiút nem zavart még ez. Meg lehet oldani sokféleképpen. A fiút nem fogja zavarni, hogy mindig nála vagytok - ha szeret téged, az számít neki, hogy veled lehessen, a helyszín mindegy lesz.

Egyébként az is fontos kérdés, hogy a nincs különszobád azt jelenti, hogy a szüleiddel vagy (én ismerek ilyen fiút, sajnos rossz az anyagi helyzetük, mégis van barátnője, mégis tudnak együtt aludni), vagy pedig testvérrel. Ha utóbbi, az is számít, hány éves, szokott-e eljárni otthonról (barátnál, párjánál aludni stb.), mert akkor néha meg lehet oldani, hogy a leendő párod hozzátok is jöjjön.

2014. jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Akkor ideje elmenni az OBIba, és venni egy kis festéket :)
2014. jan. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne izgulj. Ha azért lennének problémák mert nem toleráns illetve nem tudja elfogadni, hogy nem élhet mindenki perfect körülmény között, az nem érdemelne meg. Engem NEM zavarna. Sőt. Nekem úgy jönne le, hogy amilye van azt megbecsüli, és megosztja velem még azt a kicsit is. (ha úgy vesszük). Én ha szeretek valakit, a személyiségébe szeretek bele, nem pedig az élet körülményeibe :)
2014. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
ugyanazt, mint azok a fiúk, akik kis farokkal születtek...törődj bele (:[
2014. jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ezen fennakad valaki, akkor nem is szeret igazán, ergó értelmetlen a kapcsolat. Ha pedig szeret, akkor az lesz a lényeg, hogy veled legyen, nem az, hogy milyen körülmények között élsz.


6-os: Szerintem senki sem kérdezte, hogy mi van a kis kukacoddal és hogy ez téged mennyire frusztrál. Menj és játssz vele inkább, más úgysem fog ;)

2014. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Én jobban szerettem, ha a barátnőm nálam alszik, valahogy nagyobb biztonságban éreztem magam a saját kuckómban, és teljesiteni is jobban tudtam, ha nem attól kellett féljek hogy ránk nyitnak a szülei.
2014. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!