Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak mit gondoltok, miért...

Férfiak mit gondoltok, miért próbálkoztok, ha egy nő foglalt?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akivel munka miatt elkerülhetetlen, hogy időnként találkozzak. Mindig ezerrel udvarol. És nem ilyen a stílusa, hanem ez kifejezetten nekem szól. Én konkrétan mondtam már neki, hogy van párom, úgyhogy részemről marad a munkakapcsolat. De őt mintha nem zavarná, hogy van párom. Azért kérdezem, hogy ilyenkor mire gondoltok?
2014. jan. 9. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
csak megtörik a jég egyszer
2014. jan. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aki lepontozza az eddig egy szem válaszolómat, legalább írja le a véleményét :)
2014. jan. 9. 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

Mert soha nem lehet tudni.

Én kifejezetten kapcsolatban élő nőkre hajtok és hidd el, ha nem is rögtön, de be lehet futni idővel a célba, volt már rá példa nem is egyszer, eddig a max másfél év volt.

A poén az, h aztán a nő is elismerte, hogy talán nem kellett volna ennyit várnia:D

Én meg ráérek várni:)

2014. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én nem férfi vagyok, hanem az a másik izé, de engem kifejezetten felidegesít ha azután is nyomul valaki, hogy megmondtam, hogy foglalt vagyok. Foglat vagyok - kész, kopás, szevasz. Miért nem lehet felfogni? ha szakít majd ráhajtasz, addig tabu. de áá minek is beszélek, ez a 21. század, itt már semmi se szent....
2014. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3-as

Miért pont kapcsolatban élőkre hajtasz? Kihívás?

2014. jan. 9. 15:23
 6/6 anonim válasza:
3-as. Nem szégyenled magad, hogy kapcsolatokat teszel tönkre. Jellemtelen ember vagy.
2014. okt. 21. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!