Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti hülyének nézitek a...

Fiúk, ti hülyének nézitek a bénázó lányokat?

Figyelt kérdés
Nem az ilyen rakás szerencsétlenségekre gondolok, de például én néha tudok elég kellemetlen helyzetbe kerülni, például nekimegyek valakinek, mert nem figyelek oda, vagy az előadásom közben eltüntetem a képet a kivetítőről...:D Szóval olyan helyzetekbe kerülök, amikor nevetnek rajtam. Ez nagyon gáz vagy nem annyira? 16/L
2014. jan. 9. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert mindenkivel előfordulhat.
2014. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lávalámpa. ***** válasza:
Ha tudsz te is magadon nevetni, akkor csak vicces lesz, de ha vörösödsz akkor lehet már a kínos kategória lesz
2014. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem nézem

na bumm más is hibázik

2014. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az hogy önmagába, ez a fajta szerencsétlenség jellemző rád, az nem.

Ha ezen kívül vannak jellembeli és külső problémáid is, így egybe minden, csak akkor tartom már gázosnak.


De effektíve az, hogy "bénázik valaki", nem kizáró ok, hogy érdeklődjek iránta. 18/f

2014. jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké, amúgy mindig nevetek magamon, szóval nem jövök zavarba, vagy ilyesmi. :D Köszönöm a válaszokat. :)
2014. jan. 9. 19:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Ahogy az első is megmondta, nem nézünk hülyének, előfordul.

Az már más kérdés ha szándékosan csinálsz hülyét magadból.

2014. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, viccesnek!
2014. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Költőnő? ***** válasza:

tapasztalataim alapján közösen lehet a legjobbakat röhögni az ilyen bénázásokon :)

én is ilyen vagyok :)

2014. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert a bénázó lányokat bénáknak nézem. De hát ez nem egy nagy cucc, semmit sem befolyásolna a dolog.
2014. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!