Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Augusztusban megismertem egy...

Augusztusban megismertem egy lányt, azóta nem beszéltünk, mégis folyton rá gondolok. Miért?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetséges ez, ha én nem is vagyok képes szeretni senkit? 22/f
2013. dec. 20. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy lehetséges, hogy ez a lány kivételesebb számodra mint azok akiket eddig ismertél! Keresd meg! Ha szerencséd van ő is ugyanígy van ezzel!
2013. dec. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"ha én nem is vagyok képes szeretni senkit"


Pontosan ezért. Olyasvalakit "szeretsz", akivel nincs valós kapcsolatod. Megismerted valamennyire, valószínűleg nem túl alaposan, a róla kapott (valós) képet tetszőlegesen egészíted ki a saját fantáziáddal. Tehát alkottál egy ideált, és ezt az ideált szereted.

Ha kapcsolatod lenne vele, az talán nem is működne...

2013. dec. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Másodikkal értek egyet. Én is ezzel magyaráztam a dolgot.
2013. dec. 20. 21:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Szóval ha ezt tudod, akkor célszerű lenne tenni ellene. :) Mert a kötődési zavarok orvosolhatók, nehezen ugyan, de lehetséges.
2013. dec. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, de hogyan tehetnék ellene, ha hetente látom a lányt és mindig elfog ez a furcsa érzés.
2013. dec. 20. 22:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Az 1-es vagyok....tapasztalatból írtam a válaszom, velem is volt már ilyen és én is azt hittem megbolondultam, de megkerestem a lányt és kiderült ő is mindennap gondol rám, nem csak beképzeltem! Ő is kivételesnek tartott engem...1,5 év után beszéltük ezt meg addig csak gondoltunk egymásra és persze kerülgettük egymást az egyetemen :-)
2013. dec. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!