Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csalódtam egy lányban, hogyan...

Csalódtam egy lányban, hogyan tudnám túltenni rajtam magam, és másokkal is ismerkedni újra?

Figyelt kérdés
Elég ramaty lelkiállapotom van most
2014. jan. 10. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert mi volt? :/
2014. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kötél
2014. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Majd túlteszed rajta magadat, nem egyik napról a másikra múlik el a szerelmi bánat. Hagyj egy kis időt, aztán beindul megint a csajozási ösztön.
2014. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hallgasd meg ezt számot.


nagyszerű rosszkedvűző egy dal.


http://www.youtube.com/watch?v=sfKNL38uM1c


ha végig hallatod, örülni fogsz, hogy élsz.


hajrá kis tigris.

2014. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

vagy ne...inkább ezt.


http://www.youtube.com/watch?v=_aQXzyPptuU


:D:D:DD:D:D:D:D:DDDDDD

2014. jan. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ma 19:12


Mégis mennyit? Itt már hónapok sokasága telt el...


ma 19:11


Érzelmi visszaélés, így lehetne a legrövidebben megfogalmazni.

2014. jan. 10. 20:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerős, velem is szokták ezt csinálni a lányokat. Szerintem most már te is tanultál és javaslom csináld úgy, mint én. Mostantól csak szexre hajts és önző módon használd ki a láynokat, még mielőtt ők tudnnak kihasználni téged. Ja és ne dőlj be nekik sosem, ha úgy tesznek, mintha már beléd szerettek volna meg odáig lennének érted, te csak játszd tovább az önző kis kihasználós játékod, ne is éld bele magad érzelmileg a dologba legyél flegma, csak így kerülheted el a csalódást. Mert a lányok, amint meglátják, hogy odáig vagy értük akkor hirtelen szépen átszúrják a szívedet és vagy félredugnak vagy eldobnak hirtelen. Én tudom higyjétek el, sajnos nem egy lány bántott már így.
2014. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

vele inkább az volt a probléma, hogy tudta hogy rossz az amit csinál, csak jó érzés neki hogy szeretem.


És pont ezért hagyott szenvedni.

2014. jan. 10. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!