Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes lettem belé. Mit...

Szerelmes lettem belé. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam,aki régen szerelmes volt belém,miközben mi "legjobb fiú-lány barátok voltunk". Amikor megtudtam mástól, hogy ez részéről nem barátág,lekopitonttam,pedig nagyon jóban voltunk.Eddigi életem legnagyobb hibája,hiszen én is tudtam már akkoris hogy szerelmes vagyok belé.Azóta megromlott a kapcsolatunk kb. másfél éve egy normális beszélgetésünk nem volt. Én még mindig szeretem. Ő régen nagyon szerelmes volt belém,de most már más lányokkal jár. Ha újra megprobálok közelebb kerülni hozzá még lehet esélyem?Esetleg ő is érezhet még irántam vmit? Nemrég kb. 1 hete technika órán bnőmmel szereltünk vmit és már sietnünk kellett szétszerelni,mert csöngetéshez közeledett,erre ő felajánlotta hogy az egyik részét leszereli.

Hogyan probáljak meg közeledni hozzá? Elmondani,hogy szeretem esélyem sincs hiszen akkor még jobba elfutna tőlem,ismerem... Szóval ezen kivül milyen taktikák vannak a "véletlen" beszélgetésekre?



2014. jan. 11. 12:06
 1/7 A kérdező kommentje:
2014. jan. 11. 12:08
 2/7 anonim ***** válasza:
gratulálok
2014. jan. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igazán köszönöm,de kérlek csak kedves felhasználók,írjanak mert én ezt tényleg komolyan gondolom.Üzenetebe is jó.
2014. jan. 11. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!


egyszerűen kérdezd meg, hogy tudna e segíteni a matek háziban, vagy akármiben.. az sem baj, ha átlátszó az indok, ha tetszel neki, úgyis lecsap rá :)

2014. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy vonzódsz hozzá, és hívd el egy forró csokizásra, sütizésre, valahol, ahol tudtok beszélgetni :)

Majd kinyögi, hogy lehet-e valami köztetek. :)

2014. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
elég nehéz lenne ha van köztünk egy "fal"... L
2014. jan. 11. 12:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor van "fal", ha nem közeledsz, és nem ültök le beszélgetni. Nem azt mondtam, hogy rúgd rá az ajtót, és támadd le :) Csak vezesd fel lassan a témát. Üljetek le beszélgetni. :) Ez nem nagy ügy.
2014. jan. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!