Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Írnom kellene valami bemutatko...

Írnom kellene valami bemutatkozó szöveget?

Figyelt kérdés

Egy fiút akarok bejelölni facebookon. Nem tudom hogy elfogadná-e, mivel nem ismerjük egymást. De már régóta nagyon tetszik, szeretném megismerni és mivel távolabb lakik, másképp nincs módom kapcsolatba lépni vele.


Miután bejelöltem, várjam meg, amíg megkérdezi honnan ismerjük egymást? Vagy mit kellene írnom neki, kezdésként?


2014. jan. 11. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten örülnék, ha valaki egy hosszabb bemutatkozó szöveggel kezdene, és nem mindent kombinált fogóval kellene kihúzni belőle. :)
2014. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt magadnak is meg kell fogalmaznod. Ha még magad sem tudod, akkor nincs mit mondani.

Gondolom meg akarod ismerni. Valami megfogott benne. Vagy a képei, vagy a szövege, vagy egy könyv, zene, film, amit kedvencnek jelölt.


Tehát meg lehet fogalmazni, hogy mi tetszett meg benne. Ez már akár első lépésnek is tűnhet. De ha diszkréten csinálod csak egy udvarias társalgási téma nyitás is lehet.

Majd, hogy te ki vagy. Hogy tudjon hova kötni. Így már nem leszel teljesen idegen.

Ez alapján le tud csekkolni és el tudja dönteni, hogy akar-e veled kapcsolatba lépni (akár levelezési szinten, akár továbbiakban).

Ha már kialakul a beszélgetés, szerintem onnan már menni fog.


Ha földrajzi szempontokat tekintve közel "álltok" (ültök) egymáshoz, a személyes beszélgetések felé terelnélek, ha párkapcsolatot akarsz kialakítani.

2014. jan. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előzőek elég jól leírták. Én is örülnék neki, ha másért nem, hát a gesztus miatt. :)


Hajrá!


22/F

2014. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!