Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem kapok sehogyse barátnőt,...

Nem kapok sehogyse barátnőt, de még olyan lányt sem, akinek szimpatikus lennék :/ Hogyan változtathatnék?

Figyelt kérdés
Eljárok bulizni is, iszok is rendesen, beszélgetni is próbálok, csúnya se vagyok éppen. Csak az a baj, hogy nem bírok felszabadulni.

2014. jan. 11. 23:00
 1/3 Noydra ***** válasza:

Kapni csak prostit lehet :D

Pedig azt kéne, felszabadulni.

2014. jan. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
inkább legyél visszafogott, minthogy dőljön belőled a hülyeség
2014. jan. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha iszol rendesen, nem értem, hogy nem tudsz felszabadulni. Persze, nem mintha jó lenne ha iszol, a csajok nem igazán szeretik a részeg pasikat.

Fontos, hogy olyan ruhában legyél, amiben jól érzed magad, ha nem vagy csúnya, akkor nem értem mi a gond... igyál meg egy két felest eleinte akkor, az biztosan segít.

Fontos a 3mp szabály is, ha meglátsz egy jó csajt, akkor 3mp-d van, hogy leszólítsd, minden utána eltelt másodperccel fényévekkel messzebb kerülsz tőle.

Elsősorban azért jó, mert nem kezdesz el gondolkozni, a gondolkozás a csajozásban mindig csak rosszul sül el. Másodszor pedig a csaj fogja látni, hogy te nem akárki vagy, még ha kosarat is ad, vagy valami, sokkal jobbak az esélyed, ha azonnal lépsz, mintha elkezdesz izzadni a dolgok felett, hidd el nagyon meglátszik, ha stressz alatt vagy. A jó csajok duplán megérzik és ha még egy kicsit gonoszak is, ki is használják majd.

Igazából pia nélkül én sem vagyok túl bátor, akkor csak ismerősökkel nyomulok, de ha eleget iszok akkor odamegyek szinte bárkihez simán, ha elhajt, akkor ő maradt le a főnyereményről :D

Viszont, a pia használta akkor nagyon HELYTELEN, max az elején, de pia nélkül az igazi művészet lazának lenni.


Szóval egyelőre kevés pia és 3mp rulez ezerrel!! :D

2014. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!