Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A meleg fiúk, nektek az ilyen...

A meleg fiúk, nektek az ilyen még belefér?

Figyelt kérdés
Nagyon szexisnek tartok a meleg fiúkat, főleg párban. Olyan érzéki és izgató őket együtt látni. Szerintem hasonlóan szép dolog, mint a férfiak szerint a női szerelem. Olyan szívesen ismerkednék meleg fiúkkal, párokkal, és tölteném velük az időben. Úgy értem összebarátkozni és csókolózni velük, vagy hasonló. Vannak meleg fiú ismerőseim és annyira izgatóak. Egy meleg barátommal már volt szerencsém csókolózni, még ha talán számára ez nem is jelentett semmit, de jobban felhúzott, mintha heteroszexuális lenne. Szóval, hogy nektek néha bejön-e csajjal meg ilyesmik... :)
2014. jan. 12. 21:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

figyelj szívem, ez teljesen szokásos, csak annyi h a meleg sréácok ezt amolyan poénnak fogják fel, szal nem okoz nekik olyan szexuális izgalmat, mint pl egy heterónak, h már smárolástól is áll a dákó mint állat (bár nem kizárt, ha még izgatod is ...)

De sztem teljesen melegfüggő ez, van akinél oké, de van aki hallani se akar csajokról.


Én pl izginek tartom, sőt nekem volt egy olyan osztálytársam (lány), aki tudta rólam, de talán pont ezért volt merészebb és nyíltabb velem, és tök egyenesen megkért, h feküdjek már hanyatt és hadd próbálkozzon rajtam, mert ugye én másképp állok hozzá, viszont nem akar "egy igazi fiúnál" béna lenni.

Magyarul rajtam akart gyakorolni a koliban, de amúgy nem volt rossz, csak hát kb mindig elröhögtük, mert mint szexet, nyilván egyikünk se tudta komolyan venni, na de sebaj, neki jó alkalom volt tényleg :)

2014. febr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!