Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, őszintén! Hogy tekintete...

Fiúk, őszintén! Hogy tekintetek/tekintenétek arra a lányra, aki elmondja, hogy tetszetek neki?

Figyelt kérdés
Ha volt ilyen, akkor azt írjátok le, hogy mi volt, ha nem , akkor mi lenne. Azt értem, hogy ha nagyon tetszik a lány, akkor örülnétek, ha nagyon nem, akkor nem. Na de ha mondjuk nem figyeltetek fel a lányra, de nem is teljesen kizárt, szóval ez a tény javítana a helyzeten, vagy rontana? Örülnétek, hogy érdeklődik irántatok és adnátok neki egy esélyt, vagy inkább szánalmasnak gondolnátok és már nem is lenne érdekes?
2014. jan. 12. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
"könnyű prédának" tekinteném, sajnos ez amolyan ösztön a legtöbb férfinál
2014. jan. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Volt ilyen és mivel nekem is tetszett, szétkaptam, mint majom a zsebórát. --> Szexuális értelemben.

Bejön, ha egy nő bevállalós, egyenes és bátor!

2014. jan. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jo lenne
2014. jan. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ilyen konkrétan még nem volt, valószínűleg nem is lesz. Ha nem tetszene a csaj, akkor is legyezné a hiúságomat, de mindenképpen tisztelném benne, hogy ezzel elő mert állni, mert tudom, hogy a másik oldalról milyen nehéz. :) Az általad írt esetben viszont elhívnám valahova.
2014. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tetszik,imponál ha egy nő vonzónak talál.Általában ,ha szimpi kihasználom a lehetőséget.Megkeresem a gyenge pontját(romantikus,férjet akar,gyereket,titkos szeretőt,izgalmat stb.)a szex érdekében.A folytatást meg az élet hozza.
2014. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak azért is kérdezem, mert itt sokan írják, hogy jaj, de jó lenne, de azért a valóságban nem így van sokszor :D Na, mindegy.
2014. jan. 12. 22:34
 7/10 anonim válasza:
Nekem volt ilyen. Konkrétan nem mondta ki a lány, hogy tetszem neki, de elég egyértelmű volt a helyzet, ahogy viselkedett. Tulajdonképpen nekem sem volt teljesen közömbös, külsőleg nagyon is tetszett, viszont elkésett a nyomulásával egy kicsit. Egy másik lányért voltam oda meg vissza akkor. Gondoltam rá, hogy a könnyebb utat választom, a "könnyű prédát", de mégsem azt tettem, mert teljesen elvette az eszemet a másik lány. Valószínűleg jó pár hónap kufirc alól vontam ki magam ezzel, mert a másik csajjal meg nem jött össze a dolog :D
2014. jan. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De miért gondoljátok, hogy az ilyen lányok csak a szexre jók? Rendben, ha valaki r.ibancosan viselkedik,azt megértem, de ha egy normális, rendes lány egyszerűen csak kifejezi az érdeklődését, azt miért tekintitek könnyűvérűnek? Ezek alapján azok a lányok, akiket nem ostromolnak a férfiak, csak várják a herceget fehér lovon, mert ha kezdeményeznek, akkor r.ibancszámba lesznek véve?
2014. jan. 12. 23:11
 9/10 WheneverYouWant ***** válasza:
Ha egy kicsit is tetszene örülnék neki.
2014. jan. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8: Szerintem az ilyen választ adók minden nőre így néznek.
2014. jan. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!