Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, ha nem tudom...

Mit csináljak, ha nem tudom magamra erőszakolni, hogy a nem szép lányok is tetszenek, miközben a szép lányokhoz meg nem vagyok elég jó?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 17:52
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
Legyél elég jó a szép lányokhoz és tegyél érte, hogy jobban tetszél nekik.
2014. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 WheneverYouWant ***** válasza:
0%
ezt úgy hívják hogy adjál alább 1 szintel...
2014. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
plasztikára nincs pénzem, edzem 4 éve mégsem használ, eszem meg nincs amivel pénzt keresnék, lejjebb meg nem tudom adni, mert nem tudom "megerőszakolni magam"
2014. jan. 13. 17:55
 4/60 anonim ***** válasza:
100%

Nőj fel!

És akkor talán rájössz, hogy az elsőre nem tetsző lányok is lehetnek gyönyörűek, ha kialakulnak az érzelmek.

2014. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
Ne adj alább! Lesz olyan szép lány, akinek tetszeni fogsz, de ha alapból így állsz hozzá, az meg is látszik rajtad, ez hihetetlen taszító tud lenni. Legyél ápolt, az arcodon sokat nem tudsz változtatni, ha az alakoddal van bajod, akkor itt az ideje, hogy ne csak sírj miatta, hanem tegyél is valamit.
2014. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem használ? Ha rendesen sportolsz és egészségesen eszel, akkor lehetetlenség, hogy ne izmosodj/fogyj. Ha szép lányt akarsz, akkor szerintem megéri jobban odafigyelni.
2014. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel,de Rájöttem,hogy inkább várok,mint hogy megalkudjak...18/f
2014. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
igyekszem az alakomon változtatni, de túl alacsony vagyok és az izomzatom nem fejlődik pedig naponta edzek évek óta, jövőre tervezek belekezdeni már a 4ik egyetembe mert a képességeim miatt vagy kibuktam (mérnök) vagy amit elvégeztem (bölcsész) nem ér semmit, már diákhitelem is van és csak több lesz, de nem baj igyekszem akkor tovább, felveszek hitelt és tanulok tovább most hátha sikerül csak nem akarom h 5 év múlva 30 évesen is itt tartsak, kicsit rámtört a kapuzárási pánik, folytatom tovább a küzdést ahogy az elmúlt 7-8 évben
2014. jan. 13. 18:00
 9/60 anonim ***** válasza:
64%
Engem a gyakorikerdesek ébresztett rá arra, hogy mennyi ronda ember elvárja hogy a párja szép legyen, és hogy túl sok embernek fontos a külső. Azóta lett egy barátom, aki ugyan külsőleg nem megnyerő a legtöbb ember számára, de számomra igen, és imádom őt. A lényeg, hogy a külső ne számítson már. Ha neked számít akkor te is csak egy csicska gyerek vagy.
2014. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
te meg hülye vagy szimplán biológiai lények vagyunk, a szex pedig nem lelki hanem testi aktus, aminél a külső számít
2014. jan. 13. 18:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!