Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, ha nem tudom...

Mit csináljak, ha nem tudom magamra erőszakolni, hogy a nem szép lányok is tetszenek, miközben a szép lányokhoz meg nem vagyok elég jó?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 17:52
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:
és mutass nekem olyan kapcsolatot ahol a másik fél nem igényli a szexet én benne lennék egy csúnyább, nem vonzó lánnyal egy ilyen kapcsolatban is, csak hogy ő nekik is kell a szex én meg fizikailag ezt nem tudom biztosítani ha nem látom őt vonzónak
2014. jan. 13. 18:02
 12/60 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg egy érettebb lányt/nőt, hogy milyen pasi kell neki. Több, mint a fele nem az alakoddal vagy a jóképűségeddel fog foglalkozni! Mert ezt csak TE hiszed, hogy CSAK ez számít!


Legyél kedves, előzékeny, segítőkész, MOSOLYOGJ, és lehessen veled beszélgetni. És csodák csodája: válogathatsz majd a szép lányok közül is!


Ilyen egyszerű! Akkor is, ha azt hiszed, hogy nem!


44/F

2014. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 A kérdező kommentje:
Apuci69: ez kedves gondolat, elképzelés, de a mai 10-en 20-on éveseknél ez nagyon nem így van
2014. jan. 13. 18:04
 14/60 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekünk aktív szexuális kapcsolatunk van. Pedig én nem vagyok túl szép, és nem is jó az alakom :D ez olyan, hogy én komolyan szeretem, és mindent szeretek rajta, ahogy van, ha van egy kis pocakja azt is imádom, ha nincs semmi azt is.

és milyen már, hogy elvárod a lánytól hogy szép legyen, miközben te nem vagy jóképű? nem igazságtalanság ez egy picit?

2014. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 A kérdező kommentje:
ha odafigyeltél volna a gimiben tudnád, hogy ezt a vegetatív idegrendszer irányítja, nem tehetek róla, hogy mit találok vonzónak és mit nem, sajnos ami nem vonzz ott nem tudok mit kezdeni a lánnyal, önszuggesszióval, pszichoterápiával, gyógyszeres kezeléssel talán elérhető az embereknél így nálam is hogy azt is szépnek, vonzónak lássam, amit alapjában véve vegetatíve nem látnék annak, de ennek nem látom értelmét
2014. jan. 13. 18:09
 16/60 Noydra ***** válasza:
Fuuu te nagyon hülye vagy ehhez az egészhez, de tényleg. :D
2014. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:
hallgatlak Nordya, világosíts fel akkor
2014. jan. 13. 18:11
 18/60 anonim ***** válasza:
értem. ez esetben nem tehetsz semmit. a lányok sem vonzódnak ronda fiúkhoz. ez van! :D
2014. jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 Noydra ***** válasza:

Egyszerűen tévesen nagy hangsúlyt fektetsz a külsőre. Nézhetsz ki akárhogy, ha pl nem tudsz ismerkedni, satöbbi...

Ezer oka lehet, ami nem a külső csak.

2014. jan. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:
nem fektetek tévesen nagy hangsúlyt a külsőre, mint leírtam sajnos nem csak azzal vannak gondok, sikereim is elmaradtak az életben, eszem sincs nagyon semmihez és egészséges sem vagyok, a külső csak egy plusz átok, bár az tény h elsőre a külsőt nézi mindenki ha pl utcán odamész egy lányhoz
2014. jan. 13. 18:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!