Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, ha nem tudom...

Mit csináljak, ha nem tudom magamra erőszakolni, hogy a nem szép lányok is tetszenek, miközben a szép lányokhoz meg nem vagyok elég jó?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 17:52
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:
keresem ahogy montad keresem továb, most kezdek el 5ik egyetemet jövőre hitelből persze nem tuom h fogom ezt viszsafizetni de igyekszem odatenni magam megint csak mint írtam attól félek h ez így fog menni ahogy az elmúlt 10 évben is, pár év és 30 vagyok csak megrémisztett ez mostanság
2014. jan. 13. 18:29
 32/60 anonim válasza:
ÉRTSD MÁR MEG EMBER, hogy ha neked a szép lányok kellenek, akkor azoknak a szép lányoknak pedig a helyes pasik. És ha tényleg szerinted testileg nem lehet ronda lányokhoz vonzódni, akkor hogy a p..csába van az hogy a Föld túlnépesedett?? Akkor a fél nőnemű magányosan halt volna meg, mert nem mindenki születik szép arccal. Márpedig valahogy születnie kell ennek a sok gyereknek Afrikában. Sötét vagy, menthetetlenül.
2014. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:
32es te vagy a hülyébb azért, ne haragudj de magadat cáfolod, mert vannak ollyan pasik akiknek a nem szép lányokra is van vonzalmuk, vannak akiknek nincs, kész ilyen egyszerű, mindenkinek más izlése van
2014. jan. 13. 18:33
 34/60 anonim ***** válasza:
61%
Minél többet írsz, annál jobban kirajzolódik, hogy nem a külsőddel van a baj, hanem a belsőddel. Nem vagy okos, mert még odáig sem jutottál el, hogy szimplán nekiállj dolgozni, mert vannak munkák, amikhez nem kell egyetem. Így max egy csöves maradsz, diploma nélkül.
2014. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 A kérdező kommentje:
de egy nő 9 hónapokig terhes ugye, tehát akár minden évben szülhet egy jó nő is míg a a nem szépek nem, ezt se felejtsd ki
2014. jan. 13. 18:34
 36/60 A kérdező kommentje:
van diplomám te vagy ostoba ha nem tudod elolvasni amit írtam előbb és úgy alkocc véleményt, van bölcsész-szerű diplomám de nem ér semmit
2014. jan. 13. 18:35
 37/60 A kérdező kommentje:
am igen mekiben dolgoztam már, de többre vágytam, h vmiben tehetséges, kiemlekedő legyek és ezért próbálkozom egyetemekkel, de ha nem megy elmegyek közmunkára
2014. jan. 13. 18:36
 38/60 anonim ***** válasza:
ja... na innentől mondom, hogy a kérdés FAKE, a kérdező troll és abból is a gyökérebb fajta.
2014. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 A kérdező kommentje:
méghogy csöves, anyám eltart a nyugdíjából azért egy darabig meg segélyt meg közmunkát én is kaphatok, mert az jár
2014. jan. 13. 18:36
 40/60 A kérdező kommentje:
mi a fake neked ? te vagy fake, minek válaszolsz ha tanácsot nem adsz csak alázod az embert??
2014. jan. 13. 18:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!