Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tehetek az izgulás ellen?

Mit tehetek az izgulás ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy ha beszélgetek egy lánnyal akkor nagyon izgulok, elkezd émelyegni a gyomrom ezáltal hányingerem lesz. Úgy általában a lányokkal oké, de amikor látom, hogy lehet belőle valami akkor jön elő ez az érzés.

Van egy lány hetek óta beszélgetünk,elvagyunk, de nem egy súlycsoport. Ma végre láttam rajta,hogy nyitott a közeledésre, de annyira izgultam, hogy rám jött az érzés és leráztam egy kifogással.


2014. jan. 13. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne beszélgess lányokkal.
2014. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki h annyira tetszel h mindjárt rádhányok. Ha vevő rá, akkor ő a te párod.
2014. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
meleg vagy
2014. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kiváló válaszokat...

Ha valaki nem olyan ,mint te és félénk, izgulós akkor máris meleg.

Másnak ugyan így hányingere lesz meccs, fellépés, vizsga előtt. Kinek mi tud kiváltani elég nagy stresszhelyzetet.

2014. jan. 13. 18:10
 5/6 csabika74 válasza:
Fiatal koromban én is ilyen voltam. Ne akarj feltétlen kapcsolatot, ne legyél rögtön szerelmes. Fogd fel úgy, hogy csak beszélgetsz, semmi több. Nem kell ráizgulni, csak beszélgetni. Beszélgess mondjuk egy filmről. Vagy hobbiról. vagy állatokról. Vagy, hogy milyen szemét ez, vagy az a tanár. Aztán, ha már egy ideje, vagy többször beszélgettek, akkor kérdezd meg, hogy merre mgy éppen. És - milyen érdekes! - neked is épp arra van dolgod. Aztán milyen jó volt így eldumálni, tudtok-e találkozni máskor is? Lényeg, hogy mindig csak azt az egy pillanatot éld meg kezdetben. Ne akarj semmit. Csak beszélgetni. Csak sétálni. Aztán véletlen összeér a kezetek... ;-) Istenem, ha a mai eszemmel lennék ott, ahol most te... Kicsit irígyellek... ;-) Ha tudok még tanáccsal szolgálni, keress meg privátban.
2014. jan. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot, feltétlenül kipróbálom. Bár közbe rájöttem a gond másik lehetséges forrására. Pattanás elleni gyógyszert szedek és hát szépen javul ezért nem nagyon figyeltem a mellékhatásokra. Valószínűleg az is rásegít az idegeskedésre.
2014. jan. 14. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!