Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék megismerkedni...

Hol tudnék megismerkedni normális lányokkal? Budapest vagy környékén? Írjatok privit nyugodtan 20/F A többi lent

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok.Eddig 1 komoly kapcsolatom

volt,amiért tényleg kitettem magam mert nagyon

szerettem de aztán azt mondta hogy fiatal és bulizni

szeretne,ki szeretné élni magát és másokkal is ki

akarja próbálni az együttlétet szóval elhagyott...

Ennek már több mint 1 éve és azóta sem volt tartós

kapcsolatom.Próbáltam ismerkedni netes oldalakon

de eddig csak olyanokat találtam akikkel 1x vagy 2x

elmentünk randizni ettünk-ittunk,sétáltunk aztán

ennyi volt,kis szünet,majd újra elölről az egész aztán

egyből azért piszkáltak hogy vigyem el őket vásárolni

vagy kocsikázni meg ehhez hasonlók.Én pedig nem

pénzes csajokat szeretnék.

Rendes csajokkal is találkoztam talán 2x de én itt

lakok BP mellett,(Örstől 20 perc kb. ) ők pedig több

100 kilométerre laktak tőlem.Én hiszek a

távkapcsolatban az exemmel is megpróbáltam de

most már szeretnék egy olyan barátnőt aki nem

pénzre megy és legalább hetente 3-4 napot együtt

lehetek vele úgy hogy ez senkinek se okoz nagy

anyagi terhet.


Szerintetek ez túl nagy kérés? Hol tudnék korombeli

lányokkal ismerkedni?

Köszi annak aki végigolvasta.



2014. jan. 15. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem sehol, ilyen lányok már nincsenek.


normális lányokkal tele van pest: kikent beképzelt beszólogatós, káromkodós lotyók, akik olvasgatnak meg rajzolgatnak, és olyan művészlányok, hogy 2 perc után egy idegent lesmárolnak a diszkóban.

logikai képességük 0, empátia 0, önzés 100.


az a helyzet, hogy mivel a legtöbb kanos 2 bites hím körüllengi őket és az egekig emelik az önbizalmukat, szóba sem állnak veled, ha nem vagy jóképű, magas, gazdag srác.


vagy van még az a fajta, aki unalmas ésvagy elhízott, tehát tipikus (az átlaghoz képest méginkább) igénytelen, passzív leendő fadarab feleségek.


kivételeket főképp vidéken tlaálsz, pl kisebb városokban, vagy faluban, bár ők is csak azért szerényebbek mert nem kapják meg azokat az impulzusokat, amitől lotyók lesznek.


persze ha konkrétumokat vársz, szívesen mondok neked olyat, amivel emeled az esélyeidet, de rohatul mindegy hol keresel lányokat, mindenhol felszínesek lesznek.

neten nem érdemes keresni, mert társkeresőkön meg közösségi oldalakon tele van üres kamuprofilokkal, vagy "ismerjmeg" idiótákkal, élőben meg csak az a lényeg, hogy jól nézz ki.

beszélgetni egyikkel se lehet mélyebben, aztán ha elmúlik a varázs, előbújik belőle a hisztis házisárkány.


én inkább azt ajánlom, fogadd el hogy a nők szexre valók, és ha lelki társat keresel, inkább egy fiú baráton gondolkozz, aki megért.


amit most leírtam úgyse fog tetszeni a lányoknak, lehet, hogy töröltetni fogják, mert a nőknek nincs önkritikájuk. jön majd hogy impotens vagyok meg csalódtam, de szerintem ha megkérdezel tapasztaltabb ismerkedős srácokat, hasonlókat fognak mondani, vagy azok is ezt fogják mondani, akik szeretik hülyíteni a nőket.

2014. jan. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
még annyi, hogy azért az ilyen kérdések feltevői is sokszor gagyi omegahímek, tehát érdemes egy önvizsgálatot lefuttatni. de lényegében fölösleges, mert ha igényes is vagy, ez nem változtat a nők igénytelenségén.
2014. jan. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Végül is 90% ban egyet értek veled :/
2014. jan. 15. 10:29
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagyon igényes sem
2014. jan. 15. 10:31
 5/10 anonim ***** válasza:

az igényesség nézőpont kérdése, ha közepes szinten karbantartod magad testileg, műveled szellemileg, lelkileg, és nincs semmilyen kirívó hátrányos tulajdonságod, akkor jó eséllyel bármilyen lányt össze tudsz szedni.


az más kérdés, hogy ezzel szemben milyen a kínálat.


ja még 1 tanács: korodbeli. felejtsd el. alacsonyabb? felejtsd el. kék szemű zöld hajú viktóriának hívják? felejtsd el. ezek fölösleges kritériumok amik tovább szűkítik a lehetőségeid. nyilván azért ellentmondani az ízlésednek sincs értelme, ismerd magad, de legyél nyitott, sokszor olyan emberekbe szerethetsz bele akik nem is felelnek meg az elképzelt kritériumoknak. persze nagyon különböző és ellentétes életű embert szintén nem érdemes választani, mert abból idővel csak baj lesz. középút.


egyébként ha bírod a vallásosokat, akkor valamilyen keresztény táborban (tempomba bármilyen kétszínű lotyó eljár), vagy jótékonysági szervezeteknél, pl önkéntes állatmentők meg ilyesmi.

színház, könyvtár meg ehehz hasonló tippek fals válaszok, az én tapasztalataim azt mutatják hogy oda elég sok tuskó jár, és a művészlányok ugyanolyanok mint bármelyik, csak előttük van a sznob takaró (fenti példám).


illetve van a tűrhető lányok kategória az unalmaselhízott stb kategória meg a normális határán. ezek alányok lehet hogy nem fognak pletykálni, megcsalni, mert nincs elég önbizalmuk hozzá, de benen van a veszély hogy egyszer csak ki akarják élni magukat mondjuk akár 2 gyerek után (megtörtént eset). ráadásul ezek annynira unalmasak és igénytleenk, hogy nehéz eldönteni, mennyivel jobb mint a magány.


azok a nők, akik érdekesek is, általában meg pont ne merkölcsösek, és elég sok férfit megkaphatnak. (és meg is teszik). egy ismerősöm ismert állítólag egy lányt, aki jól nézett ki, nem volt beképzelt, és 20 évesen szűz volt, bár ez már meg annyira hihetetlen kategória, hogy rögtön gyanús lesz. általában azok a lányok, akik 20 felett is szüzek, valamilyan irtózatos nagy zavaró tényezővel rendelkeznek.

vagy elfogadod azt, hogy lesz egy tapsztalatlan butakislány barátnőd (korodbeli vagy fiatalabb), akiből bármikor nagy szuka lehet, vagy eleve idősebb nőkkel kezdesz, akik már kiélték magukat. csak náluk meg az a probléma, hogy szégyelli kaz ilyen közeledést és kapcsolatot.


gyakorlatilag megint oda lyukadtunk ki hogy sehogy se jó.

és ráadásul azok a lányok, akik nem villognak, és nem hálózzák be őket a kanosfiúk, általában iskola meg otthon közt elkaphatók a villamoson, ahol amúgy se nyitottak rád, tehát kb 0 az esély hogy megismerd, kivéve ha osztálytársa vagy.


tehát még az egyetemrebejárós ismerkedés lehet megoldás. tényleg. csak ott is mire átvergődöd magad a sok felszínes söregyetemistán, belefáradsz abba is.


eddig hol próbálkoztál milyen sikerrel?

2014. jan. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Diak munka munkahely suli....
2014. jan. 15. 13:37
 7/10 anonim válasza:

Szerintem nem nagy kérés, csak ne add fel! Igaz, hogy kevés a normális lány, de VAN :) és ez a lényeg. Jó olvasni, hogy van aki ilyen lányt keres (azért fiúból is kevés az ilyen), az én környékemen pédául egyet se ismerek..


Hogy hol tudnál iserkedni, hát amiket írtál, meg menj el szórakozni, "kirándulni" vagy hogy is mondjam :D - akár egy fürdőbe, vagy bárhova ki haverokkal. Ha látsz valakit, menj oda, szólítsd meg :) Hajrá! ;)

17L

2014. jan. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kár,hogy nem az én korosztályom keres ilyen lányokat.

16/L

2014. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Van ilyen az a baj en max 2 evvel fiatalabb vagy 2 evvel idosebb ez ami ugymond belefer :)
2014. jan. 15. 19:28
 10/10 anonim ***** válasza:

az a bajveled kérdező, hogy valószínűleg te sem jársz el sehova. ne csak ott próbálozz. tényleg midnenhol.


de mindegyikőtökre igaz, hogy butuskák vagytok ezzel a +- 2 év korhatáros hülyeséggel. ne a korosztályotokban keressetek, kiváéve ha azonos korú emberket akartok tlaálni, ha olyan embert kartok tlaálni akivel jól érzitek magatokat, kakor olyat keressetek, ne azonos hajszínűt meg nem tudom mi.

normáls párkapcsolati korkülönbség általában +-5 év, de a 15 is megesik. működő házasságokról beszélek.

2014. jan. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!