Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valóságban ismerkedni?

Valóságban ismerkedni?

Figyelt kérdés

Van értelme helyekre elmenni , valóságban próbálni ismerkedni ha minden lány elutasít ?


23 / F



2014. jan. 15. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak egyszer lesz értelme már megérte nem!?
2014. jan. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenki elküld , senkinek se kellek.. kivagyok már ettől.
2014. jan. 15. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne igy állj hozzá, probálkozz!:)
2014. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A virtuális térben nagyobb sikereket arattam.

Mivel itt nem a külső az első, hanem a személyiség.

Nem vagyok egy szobor testű görög félisten. És mégis így több olyan lánnyal volt dolgom. Párkapcsolat vagy csak szex, akivel egy szórakozóhelyen esélyes, hogy egy telefonszámcseréig sem jutottam volna el.

Attól függ egyébként kit keresel, mire, mik a lehetőségeid. Ha egy jóképű, pénzzel is ellátott fickó vagy akkor persze, a való életben ismerkedj, mert kényelmesebb, izgalmasabb, jobb, de ha úgy érzed, akár külsőben akár bármilyen más külső tényezőben hátrányt szenvedsz vagy simán csak gátlásos vagy és nehezen tudsz nyitni személyesen akkor ne legyen ciki a virtuális térben ismerkedni. Onnan is eljut a dolog a való világig. A baj akkor kezdődik ha utána sem mernél nyitni, de ezt kétlem.

2014. jan. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!