Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lenne egy dolog amire most...

Lenne egy dolog amire most kiváncsi lennék. Segitetek?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy beszélgetnék veletek ugy hogy senki nemtudja senkiről hogy hány éves aztán elmondjuk mit tippeltünk.

Mert mindenhol csak korokat látok ki mennyi stb

Mindig is kivAncsi voltam hogy tippelek korokat és engem hogy tippelnek.



2014. jan. 15. 23:17
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:

Fotocella:

Igen az egyetemisták többségben ezt csinálják.De ugy tünik te nem ha jol gondolom

2014. jan. 15. 23:45
 32/54 anonim ***** válasza:
Jól elszórakozik egy nő (még ez sem biztos) itt pár férfival, akik hagyják magukat, hogy bolondítsák őket.
2014. jan. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:

Oké, akkor csak, hogy tippelhess. Kibas+!zottul egyedül vagyok ebben a lakásban, és amilyen stresszes az életem még az elalvás sem megy. De legalább olvashatom itt a "lehetek terhes", "gáz, hogy még szűz vagyok", "hogy szedjem fel" típusú kérdéseket. De legalább széjjel röhögöm magam a troll válaszokon.

Szóval, hány éves vagyok?

2014. jan. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:

33 köszi

Hát nehéz ügy mert a szò használat és a tartalom ellent mond de sztem a 20 as éveidben lehetsz

2014. jan. 15. 23:50
 35/54 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nem is vagyok egyetemista ;) csak mert van a társaságban hallgató ismerősöm vagy van munkatársam aki éppenséggel főiskolás és a BKF vagy a BGF padjaiban józanodik :)
2014. jan. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:
Na igen az nemfügg össze igaz:)
2014. jan. 15. 23:55
 37/54 anonim ***** válasza:
#33 vagyok. És húszas éveim melyik részén, mert ez a tartomány szerintem nagyobb a te eddigi élethosszod felénél.
2014. jan. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:
33 inkább a 25 környèke
2014. jan. 16. 00:03
 39/54 anonim ***** válasza:

Szia!:) Az ilyen kortippelőset én is szeretem, szóval leírok magamról pár dolgot, te pedig kitalálod, aztán elmondom a valóst:)

Amik érdekelnek: vallások, filozófia, könyvek, pszichológia, társadalom.

Amiket szeretek csinálni: olvasni, írni, fotózni, túrázni, néha kicsit bulizni, mert azt is kell, tanulni és utazni (ez utóbbit nagyon de nagyon).

Nos, még mit mondjak... Szeretem vizsgálgatni az embereket, a viselkedésüket, az ilyen dolgokat. Szeretem a katonaságot, bár nem lehetek katona, a fegyvereket is, szeretem a hazámat is, bár van néhány ellenvetésem pár dologgal szemben, szeretem az extrém sportokat, bár még nem volt alkalmam kipróbálni egyet sem sajnos. Szerintem a legfontosabb dolgok az életben: a hit (önmagunkban, másokban, a céljainkban), a kitartás, az akaraterő, a remény, a barátok és a család és a szeretet.

Nem szeretem azokat az embereket, akik panaszkodnak az életükről, mert ők mind tehetnének azért, hogy jó legyen csak vagy lusták vagy nincs hitük, ami szerintem nagy hiba.

Szeretem, ha vadidegen emberek közvetlenek tudnak lenni a másikhoz és ugyanúgy, ha vadidegen emberek segítenek más vadidegennek.

Igazából fogalmam sincs, mit írjak még, nem tudom pár mondatban összefoglalni magam, hogy aztán tippelhess:)


Amúgy szerintem te férfi vagy és olyan 20-22 körüli:) Szerinted én?

2014. jan. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:

Szia Jo dolgok érdekelnek sokmindenben hasonlo az érdeklődésem.

Elöször 18 nak tippeltelek de aztán tovább olvastam olyan 24 lehetsz nem?

Amugy te kicsit mellé tippeltél

2014. jan. 16. 00:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!