Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Túl naiv voltam? (bővebben...

Túl naiv voltam? (bővebben lent, meleg téma)

Figyelt kérdés

Minden, de minden apró jel, arra utalt, hogy a srác "kamus" vagy minek is nevezik ezeket. de megbíztam benne, mert én olyan vagyok, hogy arany szívem van.

Az történt, hogy október óta ismerkedtem egy sráccal,

igazából, már július közepéről is volt egy üzenete, hogy köszöni megértésem köszöni hogy értelmesnek találtam a kiírását, de írtam hogy messze lakok Budapesttől és annyi volt. Most októberben, újra felvette velem a kapcsolatot, írt sokat meg minden, jó is volt. Persze, az, hogy hetekre eltűnt gyanús volt, igaz mikor írta hogy nem ér rá stb. nem volt gond. Aztán most bejelentette, elhagyja végleg ezt a weboldalt, de 3hét múlva visszaírt. Persze, közben, észrevettem, hogy ő az, aki kamukérdéseket ír ki, tudjátok, a szobatársammal cseteltem, meg a lerészegedett a haverom, egyértelmű volt, erre csak annyit reagált örülök hogy megértem..

Annyi idő után, tegnapelőtt belinkelte a facebookját. Aznap még pár sort a faceján írt is. A fordulat, másnap következett be, ami életem egyik legnagyobb megdöbbenése volt!

Azt írta, hogy szia, én az igazi ... vagyok, úgy néz ki, hogy nem velem beszéltél, hanem egyik haverom haeckelte meg a cuccaimat, s ezzel törölt is.. WTF?

Kajak, létezik ilyen?

Tényleg, ennyire naiv voltam?

Minden értelmes, témába illő választ előre is köszönök!



2013. dec. 13. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ennyire naiv voltál.Legalább tanulnál az esetből?
2013. dec. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az internetes ismerkedés hátulütõje.
2013. dec. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen. Ne húzd fel magad rajta. És próbálj naiv maradni, különben nem leszel képes bizalomra, és akkor már megevett a fene, mert olyan leszel, mint ők.
2013. dec. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
igen van ilyen.. nem is kellet hack. elég ha csak az igazi srác lelépett valahonnan és bejelentkezve maradt egy gépen.
2013. dec. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!