Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti ismerkednétek olyan...

Lányok ti ismerkednétek olyan 26 körüli férfival akinek ritkul a haja?

Figyelt kérdés

Nekem kicsit rontja az önbizalmamat majd lehet hogy hamarosan csináltatok egy hajbeültetést..

Még nem olyan vészes de már azért ritkul.. :(


Nektek mennyit jelent a férfi haja?


Ugyan le lehet vágni nagyon rövidre de jobban áll a kicsit hosszabb haj és magamnak is jobban tetszik..


2014. jan. 16. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem,hogy a haj lenne a mérvadó.

Ha nagyon ritkul akkor vágasd le egy időután te is megszokod majd és lehet az önbizalmad is több lesz.25N

2014. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Kopasz taggal!! Csak ha kigyurt!Kopasz hasi felejts '
2014. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

És a hajbeültetés is lehet még alternatíva talán :)

2014. jan. 16. 11:47
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem,hogy értelmes nőt valóban befolyásolna a kopaszodás.Szerintem fölösleges a hajbeültetés,de ez a te döntésed.:) Első voltam.
2014. jan. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szerintem is fölösleges a beültetés, aki csak emiatt nem áll szóba veled, azt jobb is elkerülni. Engem egyedül abból a szempontból érdekelne a dolog, hogy ha esetleg gyerekem lesz tőle, örökölheti-e. A beültetés még ebből a szempontból pont nem számít.
2014. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel. Jobban szeretem ugyan a dús hajat, de az egyéb adottságok (arc, alkat), és persze a személyiség sokkal fontosabb

29n

2014. jan. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22 eves koromban kezdtem kopaszodni, de baromira nem szamitott. ha a szemelyisegeddel es az osszhatasoddal nincs komoly baj, akkor ne aggodj. menni fog a csajozas. igy legalabb a felszines, csak a kulso ertekeket nezo lanyok ki is hullanak :)
2014. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavar, ha kopaszodik egy férfi. Persze ha ragaszkodik a hosszú hajhoz, akkor hülyén néz ki egy idő után, de ha rövidre van nyírva, akkor teljesen természetes.

Az viszont fura lenne, ha a párom hajbeültetést akarna. Az sokkal jobban zavarna, mint a kopaszodás.

2014. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A párom 28 éves és a feje búbján már szinte teljesen kopasz.

Nem mondom, hogy ez a zsánerem, mert imádom, ha egy pasinak dús haja van. De abszolút nem jelentett akadályt :)

2014. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ez nem jelent gondot..
2014. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!