Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szégyeljem magam, amiért...

Szégyeljem magam, amiért cukinak tartanak a lányok és nem nőttem valami nagy darab hústorony férfiállattá?

Figyelt kérdés
Genetika őseim is apró 160centisek voltak max. Én még örülhetek is, hogy ilyen apró de hozzájuk képest magas lettem a magam 166centijével. Sajnos a lányok nagy része csúfol emiatt, de a másik részének bejövök és ők cukinak tartanak. De nekem már nincs semmi önbizalmam, mert mindenki azzal jön, hogy egy fiú legyen magas én emg ugye nem vagyok az. Most akkor mi a jó a lányoknak, tényleg ennyire számít a magasság? Ha cukinak neveznek az is gáz már vagy mi van?

2014. jan. 17. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

igen szégyeld :D

nem is..hibáztasd a szüleidet,hogy ilyen géneket örököltél:DD

2014. jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Bilbót is bírják a lányok:D
2014. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Na de Bilbónak van egy mithril inge ami többet ér a megénél!
2014. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az önbizalmaddal vannak gondok. Nekem is van egy 165 centis fiú barátom, akit viszont imádnak az emberek, mert piszok jó humora van, olykor pont a saját alacsonyságát figurázza ki, tud röhögni magán.:D Barátnője is van, aki 170 centi körül van. :D

Tehát nem a 166centid a baj, hanem az önbizalmad (hiánya).


28N

2014. jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eddz! Próbáld férfiassá tenni magadat, ott van pl.: Al Paciono. Szerinted valaki mondta rá valaha, hogy cuki? ( 166 cm magas az öreg ). Soha! Akkor ott van Dustin Hoffman, szintén 165 körül, szexszimbólum volt.
2014. jan. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

részvétem. Ezt teljesen komolyan mondom


Hány éves vagy ?


Amugy tényleg a szüleidet hibáztasd

2015. aug. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!