Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire gáz? A normális...

Mennyire gáz? A normális emberi dolgok sosem érdekeltek pl cigi bulizás

Figyelt kérdés
30éves vagyok..mindenem a levegő természet állatok. pesten egy zártkerti részen lakok és tavasszal veszek többszáz tyukot bárányokat...
2014. jan. 18. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

normális emberi dolog a cigi meg a buli?!

szerintem nem!

2014. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked van pénzed több száz tyúkra és bárányra, akkor hajrá... De remélem azért a bárányokkal csak is szigorúan munkaviszonyod van...
2014. jan. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"A normális emberi dolgok sosem érdekeltek pl cigi bulizás"


Milyen emberi értékekkel rendelkezel, ha nálad ez a normális?

A cigizés NEM normális. A bulizásnak meg kb annyi értelme van, mint egy téglával csókolózni.


Én is szeretem a természetet, meg a levegőt és az állatokat, igaz nem foglalkozom állatokkal. De ezek sokkal normálisabb dolgok, mint a kérdésben említettek. Nem ebből az elkorcsosult világból kéne kiindulni igazán. Ha átgondolod ésszerűen, "józan paraszti ésszel", talán neked is leesik.


22/F

2014. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
100 tyuk 60ezer ft szerintemsem normális a cigi meg a bulizás de minden 20on 30as nyomatja:)
2014. jan. 18. 13:38
 5/12 kismutyesz_ ***** válasza:
Nekem van 2 ismerősöm aki ckgizik. A szervezetük megy tönkre, akkor miért is normális?
2014. jan. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mint mondtam, elkorcsosult világ ez. Ha ismered a bárányokat, tudod mi az a csordaszellem. Egy elindul valamerre, a többi meg követi.

Az embereknél, főleg a fiataloknál is van ilyen: egy cigizi, a többi is rákezd. Aztán kínálgatják egymásnak. Aztán rászoknak és leszokni már nem olyan könnyű, mint rászokni és ebből lesz, hogy sokan életük végéig cigiznek, mert gyenge az akaratuk. Tudják, hogy le kéne szokni, de "nem megy". Mondom ezt úgy, hogy 10 évig dohányoztam, de egyik napról a másikra leszoktam, most már negyedik éve.


A buli meg... szerintem értelmetlen. Nem táncolni járnak oda az emberek, hanem inni meg dugni. Esetleg drogozni, cigizni. Az én értékrendembe ez sosem fért bele.

2014. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

"A bulizásnak meg kb annyi értelme van, mint egy téglával csókolózni."


Azért mert te nem mozdulsz ki a gép elől még nem kell olyan dolgokról hülyeséget mondani, amiről fogalmad sincs:)

2014. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
akkor nem vagyok egyedül. gyerekkoromban mindig kináltak..de anyámék otthon dphányoztak én meg utáltam..sosem probáltam és nem is fogom.
2014. jan. 18. 13:44
 9/12 anonim ***** válasza:

A normális emberi dolgok nem ezek szerintem.

Mennyire gáz? Semennyire.:)

2014. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elég fura a felfogásod ha szerinted a cigi meg a buli a normális... Mondjuk te is elég elvont vagy
2014. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!