Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire gáz? A normális...

Mennyire gáz? A normális emberi dolgok sosem érdekeltek pl cigi bulizás

Figyelt kérdés
30éves vagyok..mindenem a levegő természet állatok. pesten egy zártkerti részen lakok és tavasszal veszek többszáz tyukot bárányokat...
2014. jan. 18. 13:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#7: nem ülök folyton a gép előtt. De nekem ez nem tud érdemi szórakozást nyújtani, ennyi. Legyen az bármi más, baráti összejövetel, kirándulás, akármi. Szeretek kimozdulni, de a buli akkor is taszít. Undorító dolgok mennek ott. Persze akinek erre van igénye, az úgyis oda fog menni. De azzal nem vagyok egy kategória szerencsére. Nekem nincs rá szükségem.
2014. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
képletesen irtam hogy normális..hiszen ha valakinek elmondm hogy én sose jártam bulizni majdnem mentőt kell hivnom..elvont vagyok?:)) imádom az életem:))))
2014. jan. 18. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!