Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jobboldali srácról vélemény?...

Jobboldali srácról vélemény? Hogy néz ki, min kellene változtatnia? Hány évesnek látszik? Lányok, fiúk véleményét is várom.

Figyelt kérdés
[link]

2014. jan. 19. 17:06
1 2
 1/13 Mr. Truth ***** válasza:
egy fejjel alacsonyabb, kivéreztetve hidegen felbontva mint a sör... igy lenne a legjobb...
2014. jan. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
olyan b*zisan
2014. jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a tipikus osztály pártfogoltja :) Én osztályomba is volt egy ilyen. Ő volt az osztály gyenge elesett egyede. Őt mindenki pártolta/pátyolgatta.

Olyan 17nek nézlek, és rád férne + 10 kiló. Járj konditerembe...

2014. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Először is csukja be a száját, ne tátsa ilyen bambán.
2014. jan. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban csukja be a száját!

Aztán az a haj... Mindenkinek ilyen van,már a könyökömön jön ki. Valami egyénisége legyen! Ráférne pár plusz kiló,izmosodnia kéne. A bőre szép.

Amúgy teljesen átlagos,semmi extrát nem látok benne.

2014. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17-18 év körül lehet, stílusát ebből a képből nem tudom megállapítani, mert csak egy sima egyszínű pólót látni hátulról. Sportos, de erősítés, szálkásítás ráférne. A frizurája divatmajmolós.
2014. jan. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem eddig csak fiúk írtak! :)

Aranyos arca van, helyes.

Szép a bőre,haja. Jó pont,hogy magas.

Edzhetne többet.

17-nek néz ki, szerintem sok tini lánynak tetszhet.


L/19

2014. jan. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. jan. 19. 17:58
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, teljesen normálisnak néz ki. Ennyi erővel minden embernek tucat haja van, mivel újat nem tudsz kitalálni. Meg ha tucat is... jól áll neki. :) És mielőtt újabb baromságot írnátok arról hogy milyen már az arca és miért van nyitva a szája... Te jó ég, emberek, rólatok nem készített más még egy véletlen képet? Vagy most komolyan mindenki úgy képzeli őt el, hogy ilyen arckifejezéssel megy mindenhová? :D

Bárki bármit mond, nekem tetszik, nagyjából 17-19 év körülinek nézem. :)

17l

2014. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, mégvalami: nem kell gyúrni össze-vissza, ízlésfüggő, kinek mi tetszik. Az alkatod teljesen átlagos, nem értem, miért mondták ezt ennyien előttem...
2014. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!