Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Legközelebb ezt érdemes...

Legközelebb ezt érdemes elmondani ismerkedés előtt vagy fölösleges, mert nem változtat a másik mentalitásán?

Figyelt kérdés

Eddig majdnem mindegyik nő hülyére vett. Mikor lapát van, akkor meg nyafognak.


Érdemes lenne előre szólni legközelebb, hogy nálam nincs 2. esély, hanem az első alkalommal lezárom az ismeretséget, ha nem tud megbecsülni, mint férfit, mint embert.


Vagy szerintetek ez sem tartja vissza az ilyen alakokat?


2014. jan. 20. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit tettek?

Mire vonatkozik, hogy nincs 2. esély?

Viták, veszekedések mindenhol vannak.

De ha olyanra gondolsz, hogy megcsalt, akkor azt simán lehet előre közölni, hogy neked az egyáltalán nem megbocsátható.

2014. jan. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Biztos velük van a baj?
2014. jan. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
általában arra vonatkozik, igen, hogy 2 vasat tart a tűzbe.
2014. jan. 20. 13:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondani sem kell, olyan egyértelmű, hogy nem kellene félre ...niuk.


Ha ettől jobban érzed magad, mondd el nekik előre, vagy akár menet közben többször, de nem hiszem, hogy ez sokat változtatna azok hozzáállásán, akik amúgy megcsalnának. legfeljebb jobban fonak figyelni, hogy ne bukjanak le. Aki meg tisztességes, az figyelmeztetés nélkül is az lesz.


Lehet, hogy azzal van a baj, ahogy/amilyen partnert választasz.

2014. jan. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez ellen nem lehet mit tenni, a vérükben van
2014. jan. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
lehet hogy plázacicákkal kéne ismerkednek. hátha a sztereotípiák ellenére ők normálisabbak, mint a többi lány, akikkel eddig ismerkedtem (nem plázacicák voltak)
2014. jan. 20. 14:11
 7/9 A kérdező kommentje:
*imserkednem
2014. jan. 20. 14:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Akinek ilyet kell mondania, az bizonyítja azt, hogy nem érdemes a megbecsülésre.
2014. jan. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha minden nővel így jársz, benned is van hiba.

Szerintem alapszabály, én párat mindig lefektetek, hogy ne legyen nyafogás. A hűtlenségre nincs bocsánat, tökmindegy az indok.

2014. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!