Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit írjak facebookon egy...

Mit írjak facebookon egy lánynak, hogy ha meg szeretnén ismerni? Igazából nem ismerem meg nem is beszéltem még vele, de szimpatikus. Azonban nem szeretném, ha valami gyökérnek hinne. Pl Ilyen szöveggel. "Van kedved ismerkedni? "

Figyelt kérdés
Még annyit tennék hozzá, hogy soha nem is láttam még személyesen... Tudom, hogy nem facebookon kellene ismerkedni, de másképp nem tudok hozzá közel kerülni.
2014. jan. 20. 19:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló nagyon köszönöm a válaszod!! :D Nekem igazából egy normális barátnő kell. És nem csak egy kis "kaland" ha lehet így fogalmazni. 17 éves vagyok, de sajnos még egy barátnőm se volt... Mostanába nagyon megszívom a lányokkal mert nem rég egy lánnyal nagyon jóba voltam. Egy lánnyal se volt még ilyen :) Mondta hogy én lennék a legjobb neki. Erre mentünk randizni és amire hazajöttem felmentem facebookra es kapcsolatba volt, de nem velem és törölt az ismerősei közül :/ Nagyon rosszúl éreztem magam meg meg is könyeztem ezt az egész dolgot. Mert igazából egy lány iránt se éreztem még ilyet.
2014. jan. 20. 19:55
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Annyit hadd tanácsoljak még, hogy tudj nemet mondani. : ) Ha valami miatt nem működik, légy vele nagyon udvarias, és tudj lemondani róla. Nem kell erőltetni, ha nem megy, főleg nem fészen, az meg egyikőtöknek sem jó, ha szívjátok, meg nyírjátok egymást.
2014. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok
2014. jan. 20. 20:49
 14/18 A kérdező kommentje:
Uhh nem figyeltem az elozo uzit elneztem.
2014. jan. 20. 20:50
 15/18 A kérdező kommentje:
Rairtam es leirtam hogy szimpatikus meg ilyenek. De azt irta, hogy baratja van es a baratja nem szereti ha mas fiukkal ismerkedik. Mondjuk ez ertheto.
2014. jan. 20. 20:58
 16/18 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk, csak én kicsit idősebb vagyok, meg volt már egy kapcsoaltom, de én is mindig megszívom a lányokkal... Az összes lány, akivel alakulóban volt, kihasznált, átvágott, aki meg normális volt, barátom volt, annak meg volt pasija :\ De fel a fejjel, légy pozitív, egyszer biztos összejön :)

Nekem mikor már zsinórban 3x vertek át, azt a tanácsot kaptam, ne görcsöljek komoly kapcsolaton, hanem ússzak az árral, keressek kalandokat, és mikor egy olyan lányt találok, akiről érzem, hogy hozzámvaló, akkor majd áljak meg. Bár én ezt nem próbáltam, nem is az én világom, de ki tudja, lehet így kéne :p

2014. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
múltkor is rám írt egy fiú, hogy szívesen megismerne, és bár nem jöttünk össze végül, nagyon jó barátok lettünk. :) Ha van humorérzéked és nem vagy nagyon perverz, akkor minden simán fog menni :)
2014. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
ha ronda vagy, akkor fölösleges
2014. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!