Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is jó látom a...

Szerintetek is jó látom a dolgokat vagy csak egyszerűen rossz helyen, környéken élek és a nagyvárosi lányokkal van a baj?

Figyelt kérdés
Én olyan lányokat kedvelem, akik aranyosak, kedvesek, humorosak, jó fejek, lehet velük hülyülni, de nem néznek le senkit sem a külsejük miatt, ha más nem legalább haverkodnak egy fiúval, külsejétől függetlenül is. De manapság azt látom, hogy a lányok nagyon bunkók, tiszteletlenek, határozottak, nagyszájúak, ilyen igazi alfa nőstények vannak mindenfelé ilyen kis 12-14 éves kortól kezdve, egészen 25-ig. Igaz én inkább a tinikben vagyok járatos korom, külsőm miatt, de idősebb fiú haverom is mondta, hogy a huszonéves korosztály sem jobb, sőt... Nem értem hol vannak az igazi kislányos, védtelen lányok, akiket jó ölelgetni, szeretgetni és, akik nem csak bántani és támadni meg fújjogni tudják a fiúkat, hanem van érző szívük és tudnak szeretni és nem csak a külsőre, divatra, pénzre mennek, hanem az érzelmek vezetik őket. Szóval nekem inkább az ilyen kis aranyos, átlagos, de cuki, bájos, humoros, huncut kislányok jönnek be, akik egyszerűek inkább, de mégis nagyszerűek. Az agyonvakolt lányokra én élből rá sem nézek úgy, már megvan a véleményem messziről az ilyenekről, hát még amilyen kihívóan öltöznek. Inkább legyen egy lány egyszerű pólóban, farmerben és tornacsukában smink nélkül természetsen, csak legyen helyén a szíve és az esze és érezzem magam jól a társaságában és tényleg tudjuk szeretgetni is egymást, ha csak ilyen ölelések formájában is. Nekem ezek fontosabbak, mint a fullos cicababa külső. Csak valahogy lányban nem találok mostanság hasonló gondolkodásút.
2014. jan. 20. 21:51
 1/4 Noydra ***** válasza:
Megint egy szar általánosító kérdés...
2014. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyet értek veled mondjuk lány is vagyok és 14 éves is vagyok és elárulom h az olyan 8kg vakolattal rendelkező lányok olyanok belül mint kívül :D felületesek, hamisak és végtelenül egyszerűek :D
2014. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit nem adnék, hogy telepi legyek... Ne panaszkodj, légy határozott :-)
2014. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kis aranyos, átlagos, cuki, kedvesnek tűnő lányok tudják a legjobban átb..szni a fejed :D
2014. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!