Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nincsen ezzel probléma?

Nincsen ezzel probléma?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok nem gáz hogyha a környékemen nincsen jó társaság és ezzel nem tudok találni jó csajt és 15 éves létemre még nincs csajom pedig menő hajam van és divatos cuccokban járok mindenfele.Szerintetek nem baj ez?
2014. jan. 20. 22:05
 1/6 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz. Ne azért akarj baratnot, hogy mondhasd, hogy nekem van baratnom, hanem azért a lanyert akarj, akit szeretsz.
2014. jan. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"pedig menő hajam van és divatos cuccokban járok"


De, van probléma.

2014. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dehogy baj! Am nem kell tarsasag ahhoz hogy sikeruljon talalnod egy csajt. Egyszeruen csak normalisan kell viselkedni, beszelni.


Ja, meg valami... Senkit nen erdekel milyen "meno" a hajad es a ruhaid mennyire divatosak, ha emellett tapintatlan, bunko vagy. Ne ertsd felre nem azt mondom, feltetelezem rolad h bunko...stb. vagy csak azt szerettem volna ebbol kihozni hogy kicsit gondold at, nem-e a szemelyisegeddel van gond..

2014. jan. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az a baj csak, hogy a 2 dolog amit magadról kiemeltél, az a haj, és a ruha.....ezzel jellemezted is magad.... ;)
2014. jan. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dehogy baj! Am nem kell tarsasag ahhoz hogy sikeruljon talalnod egy csajt. Egyszeruen csak normalisan kell viselkedni, beszelni.


Ja, meg valami... Senkit nen erdekel milyen "meno" a hajad es a ruhaid mennyire divatosak, ha emellett tapintatlan, bunko vagy. Ne ertsd felre nem azt mondom, feltetelezem rolad h bunko...stb. vagy csak azt szerettem volna ebbol kihozni hogy kicsit gondold at, nem-e a szemelyisegeddel van gond..

2014. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet menő vagy csak gecci csunya a fejed azért kerülnek el a jó bigék
2014. jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!