Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, volt már, hogy egy lány...

Fiúk, volt már, hogy egy lány elmondta nektek, hogy tetszetek neki? Mit reagáltatok, mi lett belőle?

Figyelt kérdés

Váratlanul ért, vagy már jóban voltatok, és eszetekbe jutott előtte is? Nektek tetszett a lány vagy nem? Összejöttetek, adtatok neki esélyt?

Illetve ha nem volt még ilyen, mit reagálnátok (ha tetszene a lány, ha nme tetszene, ha nem különösebben tetszene de adnátok neki esélyt)? S még egy kérdés, ha egy lány úgymond váratlanul mondaná el nektek ezt, úgy, hogy annyira nem vagytok jóban, akkor hülyének néznétek, vagy örülnétek neki?

Köszi a válaszokat, akármelyikre írhattok, de az összesre is :D És légyszi kort is írjatok :)


2014. jan. 21. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt, nem is egy. Pl. egyik volt osztálytársamról kiderült 4-5 év után, hogy szerelmes volt belém mindig is. Kiakadtam, mert csúnya volt, mint a háború.

Lényegében csak olyanokról derült ki, akik nekem nem tetszettek. :D

2014. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még nem volt, de nem is lesz. Engem nem szeret senki, ez van:D
2014. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
monyuk még általános iskolába nem mentem volna bele 1 kapcsolatba se de a legtöbet elküldtem h dögöljön meg, mert nekem most már tetszik 1 lány és anak meg nem tom elmondani
2014. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!