Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért bunkók a focisták?

Miért bunkók a focisták?

Figyelt kérdés
Tehát én már 8 éve focizom.. ez az életem, ez az egyetlen dolog az életembe amit mindig szeretek csinálni, bármikor van hozzá kedvem..Nem tudom ki adott rá okot, de a lányok többsége szerint a focisták bunkók beképzeltek.. én nem tartom magam annak.. amit csinálok alázattal csinálom.. a lányoknak meg szeretem megadni a tiszteletet és törődést amit érdemelnek.. ne itélj el azért mert focista vagyok.. eddig életem során 1x szerettem lányt igazából.. és ő tudja igazán, hogy milyen 1 igazi focista ;) Szóval csak azt szeretném,hogy ne itéljétek el lányok az összes focistát.. mert van olyan amelyiknek a foci és a haverok melett.. a lányoknak is angy szerep jut az életükbe.16F

#focista #beképzeltség #football #Járjak? #Helyes focista
2014. jan. 22. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Azért valljuk be, nem éppen a legnagyobb IQ-jú emberek állnak focistának a mai világban.
2014. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fődet rád!
2014. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Egyetértek kérdező, nekem is a foci a mindenem, mindennap tudnák játszani. :)
2014. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát a megye 2 a "nem inteligensek" "pocakosok" ligája... szerintem ha egész gyerek korom óta üzöm ezt a sportot, megérthető, hogy ez áll a szivemhez a legközelebb... és nem is vagyok 1 antitalentum.. és ez tesz bodloggá!De szüleimnek hála jó nevelést kaptam! és 16 évesen nekem nema diszkózás az első... nem is járok.. nem iszom nem dohányzom.. tényleg a focinak élek.. szóval itlj el azért mert elveim vannak!
2014. jan. 22. 18:19
 5/12 kendrazoltan ***** válasza:
100%

Ha még nem esett volna le a dolog, akkor ez is olyan általánosítás, mint a "minden nő ku rva" vagy a "minden fiú csak dugni akar" kijelentések. Ezek a nagy számok törvénye alapján kijelentett dolgok, amik alól természetesen MINDIG VANNAK KIVÉTELEK, jelen esetben te. Akinek nem inge, az nem veszi magára...ha neked nem inged, akkor ne vedd magadra, aztán ennyi.


Amúgy pedig az van, hogy a versenysport az ember minden idejét és energiáját felemészti (már ugye feltételezve azt, hogy jó akarsz abban lenni, amit csinálsz), ennélfogva a tanulmányokból szerzett ismeretei megállnak azon a szinten, ahol a sport átvette a főszerepet. Általánosan kijelenthető (de azért leírom: VANNAK KIVÉTELEK), hogy a kevésbé tanult emberek "primitívebbek", tehát bunkóbbak --> és itt nem arról beszélek, hogy egy 3 diplomás az bunkó egy 4 diplomáshoz képest, hanem arról, hogy egy 8 általánost végzett ember kevesebbet tud a világról, ennélfogva az etikáról, a helyes viselkedésről és a társadalmi normákról is...mert az iskola bizony nem csak matekot tanít, hanem alapvető emberi tiszteletet is...bár ugye erre elvileg a sport is megtanít, de nem a foci az, amelyik ebben élen jár...

2014. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
kendrazoltan igazat adok nkd, és igaz ez a nem inge ne vegye magára dolog is.. csak már nkm szeméylesen is mondta 1-2 lány, hogy áá biztos bunkó focista vagy..közbe nem is ismertek..ez mi okoza a felháborodásomat..ha lehet felháborodásnak envezni. Engem már most megtanitott arra,hogy tiszteljem a csapattársaiamt edzőimet, a mi és más klubb teljesítményét és eredményeit.. A foci egy gyönyörűű sport.. 15 éves koromban (1 fél évve ezelőtt) amikor felvittek a felnőttbe.. nekem az 1 hatalmas élémény volt, és lehet másnak nem jelentene.. de neekm irtó sokat jelentett amikor előszőr vettem fel a felnőtt mezét, és rögtön azon a meccsen gólt is szereztem, az hogy eleinte a padon ülhettem olyan emberek melett akikre az egész város felnéz. A foci megtanitott már.. a tiszteletre, arra hogyan értékeljema dolgokat..megtanít a küzdelemre, megmutatja milyen győzni, vesziteni olykor igazságtalanúl..megtanit emeltfővel elhagynia pályát.. csapatszinten gondolkodni.. hogy ne magad hanem a közérdekre helyezz nagyobb hangsúlyt..Igaz,örömöt boldogságot kapok tőle, igazából nem is rédekel ki mit gondol.. mig focizhatok boldog ember leszek!
2014. jan. 22. 19:04
 7/12 kendrazoltan ***** válasza:
41%

Nos, tudom, milyen az, amikor látatlanban is egy kalap alá vesznek olyanokkal, akikkel nem egy kategóriába tartozol, erről nem tehetsz, erről azok tehetnek, akik primitívek, viszont sajnos nem tudsz vele mit kezdeni, mert sokkal többen vannak "ők", mint "ti"...


A focival épp az a baj ilyen téren, amit leírtál...legtöbben maximum az edzőt és csapattársaikat tisztelik, viszont az ellenfelet nem (nem sport terén, hanem emberileg). Ez egy olyan sport, ami nagy közönséget vonz, tehát egy jó játékost sokan ismernek és szeretnek, ami pedig szinte egyenes út ahhoz, hogy az illető elszálljon...az ismertség (vagy akár hírnév) sajnos ilyen... de reméljük, hogy te is megmaradsz olyannak, mint most, mert az példaértékű lehet majd az utókornak... ;)

2014. jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ááh megtisztelsz :) ezuttal is igazad van..:p bár az ellenfélre addig teküntünk annak mig a pályán vagyunk..illetve a tabellán a pontvadászatban.. de nekem még egy játékossal se volt problémám mint ember.. pedig volt olyan aki 2 hétre elrendezte a bokámat "kis" szándékkal.. na de ez is e sport része, szóval nincs okom panaszkodni..én igy szeretem ahogy van.. És igyekszem a továbbiakban is hasonlóképpen vélekedni a fociról..de szerintem ez nem fog változni.. csak remélni tudom, hogy megsegit a Mindenható egészséggel és még vár rám legalább 3 évtizednyi intenzív focikarier..:D
2014. jan. 22. 19:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Van két közeli ismerősöm.Fiatal csávók.Éjjel nappal csak a foci.Semmi máshoz nem tudnak hozzászólni.Ha vendégségben vannak,ott is bekapcsolják a meccset és más nem létezik.Múlkor láttam az egyik a PC előtt ül és játszik.Gondoltam próbálok beszélget
2014. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ni vele.Kérdeztem milyen játékokat kedvel.Erre a válasz:csak focisat.Na erre feladtam.Amúgy már most nagy arcuk van pedig a libalegelőn futkároznak.Aki nem tud jobban bőrdarabot rugdalni az számukra már érdektelen.Na most ezek mit kezdenek például egy csajjal?:)
2014. jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!