Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a velemenyetek rolam? 14/L...

Mi a velemenyetek rolam? 14/L (kepet is kuldok uzibe ha szigseges)

Figyelt kérdés

1999.09.17-en szulettem,1 eves es 3 honapos koromban neveloszulokhoz kerultem akiknel meg most is vagyok. Kicsi korom ota inkabb az a visszahuzzodosabb fajta vagyok..Hat a 2013-as nyara megfogta a boromet mivel lebarnultam...ami miatt hasonlitok egy kicsit a

borszinem miatt egy ennyhebb barna ciganyleanyra. A hajam fekete,szemem barna, szemuvegem van 3 eves koromtol. Nagyon szeretek olvasni habar a helyesirasombol nagyon nem latszik. Sok mindenben volt reszesem mar ezen a 14 ev valatt. Iden mar elballagok es mas iskolaba kerulok...Alltalaban csendben szogtam lenni suliba de van mikor megprobalok beszelgetni a tarsaimal. Nem vagyok plazacica fajta semm...a hetvegeket alltalaban itthon toltom nincs egy olyan baratom/nom aki kozel allna hozzam...talan ez baj is. Nem vagyok azert olyan csunya semm az ismeroseim szerint. Inkabb atlagosnak mondanam magam. Nektek mi a velemenyetek egy ilyen lanyrol? Volna eselye nalatok mind barati vagy szerelmi teren? Jah es igen az ismeroseim szerint nagyon segitokesz vagyok,sok montak hogy halasak amiert meghalgatom a problemaikat es segitek is megoldani oket. Nem hagytam meg senkit cserben. Habar kovettem el en is hibakat az elet soran.



2014. jan. 23. 20:21
1 2
 1/18 Lávalámpa. ***** válasza:

Ezután a pár sor után, azt mondom, hogy értelmes, rendes kislány lehetsz:)


Pedig ezen az oldalon rohadt ritka:D

2014. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem te magadtól is barna vagy, nem idén barultál.
2014. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet.
2014. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Persze hogy van esély :)

Én 17/F vagyok és hasonló mentalitású voltam én is olyan idős koromba mint te.Az utóbbi 2 évben változott minden és sokkal nyitottabb vagyok. Ezt kéne neked is tenni,ahogy olvasom eléggé elzárkózol a külvilágtól. És küldhetsz képet ha gondolod :)

2014. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Hibákat mindenki követ el, a szépség teljesen szubjektív, morálisan pedig abszolút rendben vagy.

Kissé fiatal vagy még de, ha ilyen maradsz és nem zökkensz ki ebből az állapotodból akkor az nagyon jó lesz mindenki számára.

Talán egy kicsit azon kellene változtatnod, hogy jobban kiállj magadért, jobban észrevetesd magad másokkal de mindezt persze nem erőszakosan.

2014. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Küldj képet, kérlek
2014. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Jöhet a kép
2014. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszaitokat.
2014. jan. 23. 20:29
 9/18 anonim válasza:
Szimpi lanykanak tunsz.
2014. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
küld képet
2014. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!