Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a velemenyetek rolam? 14/L...

Mi a velemenyetek rolam? 14/L (kepet is kuldok uzibe ha szigseges)

Figyelt kérdés

1999.09.17-en szulettem,1 eves es 3 honapos koromban neveloszulokhoz kerultem akiknel meg most is vagyok. Kicsi korom ota inkabb az a visszahuzzodosabb fajta vagyok..Hat a 2013-as nyara megfogta a boromet mivel lebarnultam...ami miatt hasonlitok egy kicsit a

borszinem miatt egy ennyhebb barna ciganyleanyra. A hajam fekete,szemem barna, szemuvegem van 3 eves koromtol. Nagyon szeretek olvasni habar a helyesirasombol nagyon nem latszik. Sok mindenben volt reszesem mar ezen a 14 ev valatt. Iden mar elballagok es mas iskolaba kerulok...Alltalaban csendben szogtam lenni suliba de van mikor megprobalok beszelgetni a tarsaimal. Nem vagyok plazacica fajta semm...a hetvegeket alltalaban itthon toltom nincs egy olyan baratom/nom aki kozel allna hozzam...talan ez baj is. Nem vagyok azert olyan csunya semm az ismeroseim szerint. Inkabb atlagosnak mondanam magam. Nektek mi a velemenyetek egy ilyen lanyrol? Volna eselye nalatok mind barati vagy szerelmi teren? Jah es igen az ismeroseim szerint nagyon segitokesz vagyok,sok montak hogy halasak amiert meghalgatom a problemaikat es segitek is megoldani oket. Nem hagytam meg senkit cserben. Habar kovettem el en is hibakat az elet soran.



2014. jan. 23. 20:21
1 2
 11/18 811 válasza:
küldj nekem is!! :D
2014. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Küldj nekem is képet kérdező!
2014. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
A leírtak alapján nekem bejönnél, ha fiatalabb lennék. Küldesz képet? 27f
2014. jan. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Aki kerte a kepet az holnap megkapja
2014. jan. 23. 20:56
 15/18 anonim ***** válasza:

ezt nem értem...:D nyáron mindenki lebarnul, de az jó esetben pár hónapig tart, aztán sajna lepereg, hámlik


-jöhet a kép

2014. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
várom a képet ... :)
2014. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Küldj képet nekem is, drága!;)
2014. jan. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
küld a képet.
2014. jan. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!