Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Félek a fiukhóz oda menni. és...

Félek a fiukhóz oda menni. és ha oda jön hozzám egy fiu akkor meg egy kukkot se tudok mondani pedig van aki tetszik de nem tudok vele beszélni. Mitcsináljak? 14L

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
gyere össze velem, irj
2014. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

ez egy nagyon általános probléma. nem is probléma, inkább állapot. :)

amikor egyre többet beszélsz majd fiúkkal,idővel elkezd oldódni és elmúlik ez a gátlás. gyakorolni kell velük a beszélgetést. olyanokkal is, akik egyáltalán nem tetszenek.

amúgy én is ilyen voltam 14 évesen. :)

2014. jan. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Én még 16 évesen is ilyen voltam. Az első barátommal akkor kezdtem el randizni és hát neki be nem állt a szája én meg egész randi alatt szinte végig csendben voltam, egyszavas válaszokat adtam, meg néha nevettem a poénjain. A szám az természetesen teljesen kiszáradt. Nagyon gáz voltam, de ő akart még velem találkozni ennek ellenére is (gondolom a külsőm miatt)... Még hónapokig ilyen kis szótlan voltam, bár persze randiról randira egyre többet beszéltem, de tényleg kb 2-3 hónap után volt az , hogy már nem éreztem magam zavarban. 4 évig voltunk együtt.

Mostmár ,22 éves koromra teljesen elmúlt ez a gátlás, persze ha nagyon tetszik az illető akkor még midnig kicsit zavarban vagyok, de már tudom nyomni a szöveget :)

2014. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is így volt,pedig én 16 éves lány vagyok.Az első randin még alig szóltam hozzá,nagyon ideges voltam de ez egyre jobban feloldódott és már egyáltalán nem izgultam,sőt már annyit fecsegtem neki...:D de szerintem 14 évesen még ráérsz.
2014. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!